Yardım Bluetooth kulaklık bağlandıktan sonra telefon kasıyor ve ses gelmiyor. (Videolu)

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
14.0.2.0
Telefon Modeli
Redmi note 10 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Cihazım global redmi note 10 pro. MIUI 14.0.2.0 sürümü yüklü. Redmi airdots kulaklığım var ve telefonumla birlikte yıllardır kullanıyordum. Bugün başıma ilginç bir durum geldi. Kulaklığı bağladım ve spotfiy uygulamasından bir müzik açtım ancak ses gelmedi. Kulaklığı kapat-aç ve resetleme işlemi yapıp tekrar denedim ancak yine olmadı. Sonrasında youtube'da denemek için bir video açtım ve cihazın videolarda donduğunu farkettim. Spotify'da da kasmalar oluyor sesi açıp kapatırken arayüz çöküyor. En son format attım wipe data yaparak ve tekrar denedim gene aynı problem. Kulaklık PC ve başka cihazda çalışıyor. Telefonda ne olmuş olabilir böyle bir durum olacak? Bağlanıyor ve pil durumunu görebiliyorum telefonda ama ses yok ve sesin gelmesi gereken uygulamalarda hem ses yok hemde kasmalar oluyor. Cidden internet aleminde buna hiç çözüm bulamadım. Acil yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

"NOT: 5 GHZ wifi ile kullanıyorum. İnternetle ilgili olduğunu düşünmüyorum. İnternetim yavaşlamıyor uygulamalar donuyor."

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ismail.02

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ismail
Cihazım
Samsung note 5
Konular
5
Hocam garantiye götürdüm anakart değiştirdiler ondan sonra düzeldi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cevabınız için teşekkür ederim. Şuan öyle bişey yapsam tamirat ücreti telefonu geçer :)

Oyla:

Erdembaba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Mi11 lite
Konular
0
Bende aynı sorunu yaşıyorum,geribildirim göndermeye çalışıyorum ama o da gitmiyor.

Oyla:

mahirtelli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahir
Cihazım
mi 10 lite
Konular
0
selamlar, anakart değişimi dışında başka bir çözüm yolu var mıdır ? sinir bozucu bir durum aynı sorunu son 1 aydır ben de yaşıyorum. cihaz mi 10 lite

Oyla:
Üst Alt