Çözüldü bluetooth bağlantının internete etkisi

CumhurK

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Xioami Mi9T Pro
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 11.0.4
Telefon Modeli
Mi 9T Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba,

Mi 9T pro global kullanıcısıyım. Ne yazikki anlamsız internet hız düşüklüğü ve bağlantı problemleri ile boğuşuyorum. Bir ara bunun Bluetooth kulaklığa bağlıyken tekrarladigini farkettim. Bende araca bindigimde(araca bağlandığında daha az etkili) ve KZ S1D tws Bluetooth kulaklığa bağlandığımda daha fazla olduğunu fark ettim. WhatsApp tan yolladığım mesajlar wifi bağlı olsa bile görüşmeden sonra yollanıyor.

Bir önceki tel Samsung S9 du ve onda ve daha önce hiçbir telefonda böyle bir sorun yaşamadım.

Bu Bluetooth bağlıyken internet hız düşüklüğü veya kopmasına çözüm bulan varmı acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Daha eski Xiaomi telefonlarda ve bir çok modelde yakın zaman kadar bu sorunu yaşayanlar olmuş. Ayrıca Bluetooth kulaklık üzerinde özellikle oyunlarda aşırı ses gecikmesi yaşıyorum. Dediğim gibi herhangi çözüm bulan, veya yaşayan arkadaşlardan fikir almak istiyorum.

Teşekkürler.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Merhaba hocam, konu açmadan önce sağ üstte bulunan arama çubuğunu kullanabilirsiniz.

Oyla:

CumhurK

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Xioami Mi9T Pro
Konular
10
Merhaba hocam, konu açmadan önce sağ üstte bulunan arama çubuğunu kullanabilirsiniz.

Valla soruna mantıklı bir isim bulsam gerçekten yazardım. Birkaç yurtdışı sitede benzer konular gördüm ama dediğim gibi ne arayacagim bile bilmeden aramak zor oldu :)
Cevap için teşekkürler

Oyla:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Valla soruna mantıklı bir isim bulsam gerçekten yazardım. Birkaç yurtdışı sitede benzer konular gördüm ama dediğim gibi ne arayacagim bile bilmeden aramak zor oldu :)
Cevap için teşekkürler
Rica ederim hocam hi~~

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Ben de yeni fark ettim hocam bunu:) Miui10 da yoktu ya da ben hiç fark etmedim. Rootsuz çözümü malesef yok sırf bu yüzden cihazı rootlar mıyım hayır:D

Oyla:
Üst Alt