Yardım BL Kilit açık gözüküyor ama kapalı

sfkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şafak
Cihazım
Rn 13pro5G
Konular
13
Bende cihazı yeni aldım aynı sorun mevcut, aldığım yere geri gönderdim xiaomi server lerde sıkıntı olduğunu söylüyorlar yetkili hesap içinde 60 dolar masrafı var diyorlar. Nasıl olacak anlamadım.

Fataldose

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergin
Cihazım
Mi 10T Pro
Meslek
Mobile Software
Konular
0
Hocam biz bu işlerle uğraşıyoruz. Cihazınızda ki rom da büyük ihtimal fake romdur. Tek çare maalesef yetkili hesap ile bootloader unlock. Başka yolu şuan yok.

sfkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şafak
Cihazım
Rn 13pro5G
Konular
13
Aldığım kişi yetkili hesap ile açıp gönderdi herhangi bir masrafta almadı, üzerine de orjinal hindistan romu kurdular. Eu rom falan deneyeceğim de şebeke sorunu yaşayanlar varmış kararsız kaldım.

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
17
Çin cihazlarda bootloader açımı yasak. Çinden kaçak alanlar ve çin rom yüklü olanlar yetkili işlem ile rom atacaklar.

Swap.Swp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
RN13 Pro 5G
Meslek
Bankacı
Konular
6
Aldığım kişi yetkili hesap ile açıp gönderdi herhangi bir masrafta almadı, üzerine de orjinal hindistan romu kurdular. Eu rom falan deneyeceğim de şebeke sorunu yaşayanlar varmış kararsız kaldım.
Hocam Benim Cihaz da Çin fakat kilidi açık şekilde satın aldım cihazı miui 14 eu kurdum sorunsuz kullanıyordum sonrasında hyper os güncelledım herhangı bır problem yok. Fakat Miui 14 Eu Çok daha stabil bilgin olsun angel~~

sfkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şafak
Cihazım
Rn 13pro5G
Konular
13
Hocam Benim Cihaz da Çin fakat kilidi açık şekilde satın aldım cihazı miui 14 eu kurdum sorunsuz kullanıyordum sonrasında hyper os güncelledım herhangı bır problem yok. Fakat Miui 14 Eu Çok daha stabil bilgin olsun angel~~
Tamam hocam teşekkür ederim, denerim belki 👍

fyilmaz46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Nexus 5X
Konular
0
Bende yeni aldım note 13 pro 5g aynı şekilde benim aldığım cihazda da menüde kilit açık görünüyor ana cihaz başlarken kilit simgesi çıkmıyor. Kilit aslında açık değil anladığım kadarıyla peki bu bir sorun olur mu bizim için güncelleme gelir mi cihaza

carpici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Carpici pro
Cihazım
Redmi note 13
Konular
7
Bende yeni aldım note 13 pro 5g aynı şekilde benim aldığım cihazda da menüde kilit açık görünüyor ana cihaz başlarken kilit simgesi çıkmıyor. Kilit aslında açık değil anladığım kadarıyla peki bu bir sorun olur mu bizim için güncelleme gelir mi cihaza
Cihazınız güncelleme almaz.

DeepHunter

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 8 pr
Konular
2
Redmi Note 13 Pro+ 5g için aynı sorunu yaşıyorum. Çözüm bulabilen oldu mu arkadaşlar?

Üst Alt