Birlikten Kuvvet doğar

siranusta

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi 5sPlus'lu
Cihazım
Masum Köylü
Konular
98
Selamlar arkadaşlar, hep beraber bir topluluğu oluşturuyoruz bu topluluğun sesinin gür çıkabilmesi için de Yönetici arkadaşların oluşturduğu bu platformda buluştuk.

şimdi ise burada ki gücü  http://en.miui.com/thread-20781-1-1.html İngilizce formda tek konu altında birleştirmeye ne dersiniz?

konuları gezdiğim zaman çok fazla Türk kullanıcı var ama bu kullanıcılar birlik olarak değil birey olarak hareket ediyorlar işte burada ki amacımız bu güzel bireyleri bir araya getirerek birlik olmak ve bu birlikteliğin gücüyle Xaominin Türk pazarına girişini hızlandırmaya çalışmak.

umarım aynı amaç doğrultusunda hareket edecek bir çok güzel insanla birlikte oluruz.

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Cvp: Birlikten Kuvvet doğar

en.miui forumda biraz daha aktif olmamız gerektiğine bende inanıyorum..

proton252

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
Xiaomi Mi2S
Konular
42

siranusta pid=2539 dateline=1401696969' Alıntı:
Selamlar arkadaşlar, hep beraber bir topluluğu oluşturuyoruz bu topluluğun sesinin gür çıkabilmesi için de Yönetici arkadaşların oluşturduğu bu platformda buluştuk.

şimdi ise burada ki gücü http://en.miui.com/thread-23082-1-1.html  İngilizce formda tek konu altında birleştirmeye ne dersiniz?

konuları gezdiğim zaman çok fazla Türk kullanıcı var ama bu kullanıcılar birlik olarak değil birey olarak hareket ediyorlar işte burada ki amacımız bu güzel bireyleri bir araya getirerek birlik olmak ve bu birlikteliğin gücüyle Xaominin Türk pazarına girişini hızlandırmaya çalışmak.

umarım aynı amaç doğrultusunda hareket edecek bir çok güzel insanla birlikte oluruz.

Niyetiniz gayet güzel fakat konu başlığı dahil Türkçe olması moderatörler tarafından uyarı almanıza neden olmuş. Bu şekilde tepki çekmeniz maksadınızın tam tersi etkiye sahip olabilir.

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124

başlık sanırım en.miui modları tarafından kaldırıldı..

siranusta

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi 5sPlus'lu
Cihazım
Masum Köylü
Konular
98

@[font=Verdana, Arial, sans-serif]proton252 yetkiliye cevap olarak mail atmış olmama rağmen konuyu silmişler :) 
buyrun siz bir konu açın bizler de iştirak edelim...

[font=Verdana, Arial, sans-serif]Diğer yandan bakacak olursak Global bir site de tek dil konuşmaya zorlamak sığ bir görüşün eseri olsa gerek. tabi bu durumun sizlerle hiç bir ilgisi yok.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427

siranusta pid=2555 dateline=1401717596' Alıntı:
@proton252 yetkiliye cevap olarak mail atmış olmama rağmen konuyu silmişler :) 

Diğer yandan bakacak olursak Global bir site de tek dil konuşmaya zorlamak sığ bir görüşün eseri olsa gerek. tabi bu durumun sizlerle hiç bir ilgisi yok.

Hocam oradaki konumuzun linki aşağıda... 

http://en.miui.com/thread-20781-1-1.html

kralaras

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
16

nasıl hit olacak bu konu acaba ilk sayfada görünebilecek mi

siranusta

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi 5sPlus'lu
Cihazım
Masum Köylü
Konular
98
İşte amacımız o hep ilk sayfada göz önünde tutmak

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: Cvp: Birlikten Kuvvet doğar

siranusta' Alıntı:
@[font=Verdana, Arial, sans-serif]proton252 yetkiliye cevap olarak mail atmış olmama rağmen konuyu silmişler :) 

[font=Verdana, Arial, sans-serif]Diğer yandan bakacak olursak Global bir site de tek dil konuşmaya zorlamak sığ bir görüşün eseri olsa gerek. tabi bu durumun sizlerle hiç bir ilgisi yok.

Aslında ben aynı düşünmüyorum. Çünkü zaten her ülkenin bir fan sitesi var. Yani aynı dili konuşan insanlar, bu sitelerde buluşup dertlerini kendi dilleri ile anlatabiliyorlar. Şimdi biz global bir sitede Türkçe yazarsak, Türkçe bilmeyen diğer üyelerin ne işine yarayacak? Bir başka deyişle ordaki üyeler Çince, Hintçe, Rusça kısaca bizim bilmediğimiz bir dilde yazmaları bize ne kazandırır? Madem onların yazdığını biz, bizim yazdığımızı onlar anlamayacak o forum ne işe yarayacak?
O forum Global buluşma yerimiz. Bu nedenle de Global bir dil kullanılması gerekir.
Eğer oradaki Türk üyeler buraya üye olmadılarsa da bir zahmet buraya üye olup, Türkçe yazmak istedikleri konuları burada yazsınlar.

Sent from my Nexus 7 using TapatalkPro

Üst Alt