Yardım Bir konuda yardım edermisiniz ?

onurookie

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
8
Şimdi elimde yurtdışı bir Mi 11 Lite 5G NE model telefon bulunmakta..

Mi 9 SE' den geçiş yaptım fakat şöyle bir sıkıntım var:

Arama ve mesaj uygulaması Google'ın saçma sapan mavi simgeli bir uygulaması ve nefret ediyorum saçma sapan telefonlar alan yaşlı teyze amca telefonunda bulunan rehber bu benim deyişim bu şekilde..

Bunu değiştirmenin bir çok yolunu araştırdım ama tek çaresinin rom değiştirme olduğunu anladım..

Nette Mi Flash Tool ile atılan romlar var. Şimdi size soracağım soruya geliyorum arkadaşlar;

1-Orjinal Kararlı romlardan hangisinde orjinal mesaj ve arama uygulaması var ?
2-Mi Flash Tool ile romu kursam imei silinmesi gibi bir sıkıntı yaşarmıyım ?
3- Satın aldığım yer zaten 120 gün sonra getir imei atarız demişti silinirse ücretsiz atabilme imkanları var ama önceliğim silinmemesi.

Lütfen yardım edin bana çok madurum bu durumdan ben orjinallikten yanayım bilen arkadaşlarımı yardıma davet ediyorum.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Şimdi elimde yurtdışı bir Mi 11 Lite 5G NE model telefon bulunmakta..

Mi 9 SE' den geçiş yaptım fakat şöyle bir sıkıntım var:

Arama ve mesaj uygulaması Google'ın saçma sapan mavi simgeli bir uygulaması ve nefret ediyorum saçma sapan telefonlar alan yaşlı teyze amca telefonunda bulunan rehber bu benim deyişim bu şekilde..

Bunu değiştirmenin bir çok yolunu araştırdım ama tek çaresinin rom değiştirme olduğunu anladım..

Nette Mi Flash Tool ile atılan romlar var. Şimdi size soracağım soruya geliyorum arkadaşlar;

1-Orjinal Kararlı romlardan hangisinde orjinal mesaj ve arama uygulaması var ?
2-Mi Flash Tool ile romu kursam imei silinmesi gibi bir sıkıntı yaşarmıyım ?
3- Satın aldığım yer zaten 120 gün sonra getir imei atarız demişti silinirse ücretsiz atabilme imkanları var ama önceliğim silinmemesi.

Lütfen yardım edin bana çok madurum bu durumdan ben orjinallikten yanayım bilen arkadaşlarımı yardıma davet ediyorum.
1- Endonezya romunda miui mesajlaşma ve telefon uygulaması var.
2-Clean all seçili olursa asla yaşamazsınız. Yardımcı olmak için konu linki de atabilirim.
3- imei silinmemesi zor bi durum ancak bu konuya göz gezdirebilirsiniz. İpucu - IMEI repair yaptırmadan ömürlük kullanım (çift hatlı cihazlar için)

onurookie

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
8

note8prosahibi

Usta Üye