Soru Bir garip şebeke sorunu?

ChipMChunk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy A710
Konular
3
Arkadaşlar merhaba, Mi 6 cihazımda Türk Telekom operatörünü kullanıyorum. Benim şu şekilde bir sorunum var; evden çıkarken asansöre bindiğimde wifi kapatıp bluetooth açıyorum. Arabaya kapalı garajda biniyorum, bluetooth bağlanıyor ve sorun burada başlıyor. Garajdan çıkıyorum, müzik açmak veya navigasyon kullanmak için gerekli uygulamalara girdiğim zaman, bazı uygulamalar internete erişemiyor. Mesela YouTube uygulaması internete erişemezken, Chrome ile YouTube sitesine girip video açabiliyorum veya WhatsApp'da medya gönderemezken normal mesaj gönderebiliyorum. Sorunu gidermek için ya telefonu kapatıp, açmam ya da tercih edilen ağ türünü önce "yalnızca 2G" seçeneğine daha sonra tekrardan "LTE öncelikli" seçeneğe almam gerekiyor. Umarım açıkça anlatabilmişimdir, cevap veren herkese şimdiden teşekkürler. Son olarak önceden böyle bir sorunum yoktu global kararlı 10.2 sürümüyle başladı diye hatırlıyorum, şuanda da global kararlı son sürümü kullanıyorum.

hayaletx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
vf smart6
Konular
0
Bu ve buna benzer sorunlar 10.2 guncellemsiyle başladı 10.3 bekliyoruz

Oyla:

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
Bende redmi note 6 pro kullanıyorum dediğin sorunları yaşıyordum YouTube da video izlerken hesabıma ulaşamıyorum haritalar internete baglanmiyordu. Çözümü şöyle sanırım ben şarj az gitsin diye bazı msa gibi şeyleri devre dışı bırakmıştım bazı fonksiyonları kapatmıştım o yüzden oluyor diye reset attım telefona ve şuan düzeldi bence sende de durum aynı

Oyla:

ChipMChunk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy A710
Konular
3
Bende redmi note 6 pro kullanıyorum dediğin sorunları yaşıyordum YouTube da video izlerken hesabıma ulaşamıyorum haritalar internete baglanmiyordu. Çözümü şöyle sanırım ben şarj az gitsin diye bazı msa gibi şeyleri devre dışı bırakmıştım bazı fonksiyonları kapatmıştım o yüzden oluyor diye reset attım telefona ve şuan düzeldi bence sende de durum aynı
Teşekkürler hocam, deneyeceğim.

Oyla:

Tilki63

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note6 pr
Konular
0
Eu beta geç hiç sorun yok canavar
Mrb kardeşim yaklaşık 2 ay önce note 6 pro aldım ve 1 ay önce güncelleme geldi 10.3 vs vs demem oki telefonum da bir çok problem var kendiliğinden kapanma, internet paylaşımı yapmaya calistigimda kapanma, ve bugün de kamera acmama sorunu çıktı :( bu sorunlar yazılım la mı alakalı veya donanım ile mi ?

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Mrb kardeşim yaklaşık 2 ay önce note 6 pro aldım ve 1 ay önce güncelleme geldi 10.3 vs vs demem oki telefonum da bir çok problem var kendiliğinden kapanma, internet paylaşımı yapmaya calistigimda kapanma, ve bugün de kamera acmama sorunu çıktı :( bu sorunlar yazılım la mı alakalı veya donanım ile mi ?
Büyük ihtimal yazılımsal

Oyla:

ibrahimsa94

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi
Konular
69
Kardeşim benden daha iyi bilenler var forumda ama çok büyük ihtimal hatta yüzde 99 yazılımdır. Bu kadar donanım sorunu aynı cihazda olacağını sanmıyorum temiz kurulum ile farklı rom dener misiniz

Oyla:

Tilki63

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note6 pr
Konular
0
Kardeşim benden daha iyi bilenler var forumda ama çok büyük ihtimal hatta yüzde 99 yazılımdır. Bu kadar donanım sorunu aynı cihazda olacağını sanmıyorum temiz kurulum ile farklı rom dener misiniz
Abim ben şimdiye c.evindeydim yani teknolojiden anlamıyorum artık ama ne yapacağımı bana söylerseniz de yapsam ? Mesela yuklenecek rom un link i vs ?

Oyla:
Üst Alt