Haber Bir bu eksikti ! Xiaomi otomobil pazarına giriyor

Başta akıllı telefon olmak üzere birçok çeşit akıllı ev cihazı üreten Çinli teknoloji şirketi Xiaomi, cesur bir karar alarak otomobil pazarına girecek. Şirketin ilk aracı ise uygun fiyatlı bir SUV.

Akıllı telefonlar, bilgisayarlar, akıllı bileklikler, scooterlar, her çeşit akıllı ev ürünü ve daha fazlası. Xiaomi bunların hepsini ve daha fazlasını üretiyor. Çinli şirket, otomobil üreticisi Bestune ile ortaklık kurduktan sonra şimdi de cesur bir adım atmaya hazırlanıyor. Yapılan açıklamalara göre Xiaomi çok yakında, uygun fiyatlı SUV aracını satışa sunacak.

Kaynak:

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tncy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tncy ☯️
Cihazım
Xiaomi
Konular
31
Arabayı çinden getirtmeyi düşünüyorum malum yollardan tescil çıkar mı? Pasaport kayıtları çok pahalı :D malum yollar bulunmazsa arka koltuğa pasaport ortağı aranıyor haha-- bir de şunu sorucam çok canımı sıktı hız gösterge panelindeki reklamları nasıl kaldırıyoruz? rock~~
Forum Kurallarına göre Arabaya IMEI konusu açmak yasaktır!!!

By_Anestezist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Anestezi Tek.
Konular
13
Arabayı çinden getirtmeyi düşünüyorum malum yollardan tescil çıkar mı? Pasaport kayıtları çok pahalı :D malum yollar bulunmazsa arka koltuğa pasaport ortağı aranıyor haha-- bir de şunu sorucam çok canımı sıktı hız gösterge panelindeki reklamları nasıl kaldırıyoruz? rock~~
F/p arabası olduğu için , şirket reklamlardan para kazanıyor. %5 hanesine yazıyor. Bu kadar çok şey istemeyin yaa...

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Eu rom yükleyin keyfinize bakın:)

StubborN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Arabanın ön camları için Google Cam yükledim, yoldaki detaylar stock camlara göre mükemmel görünüyor. Özellikle gece görüşündeki değişim muazzam clap~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Beyler HardRock ziaomi car için overclock kernel yapmış harika. Araç 300km hızdan 400e çıkıyor. Kerneli zipten flashlayın.
Hocam no.motor.installed(300) hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim, kernel yedeği de almayı unuttum o kadar para saydık arabayı çöpe atmak istemiyorum:@organize sanayideki delta servis nasıl tavsiye eder misiniz?

Son düzenleme:

Realahmet

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
6
Arabanın ön camları için Google Cam yükledim, yoldaki detaylar stock camlara göre mükemmel görünüyor. Özellikle gece görüşündeki değişim muazzam clap~~

Hocam no.motor.installed(300) hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim, kernel yedeği de almayı unuttum o kadar para saydık arabayı çöpe atmak istemiyorum:@
Hahahahha ''on cam icin google cam yukledim gece gorusu mukemmel ''

By_Anestezist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Anestezi Tek.
Konular
13

Hocam no.motor.installed(300) hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim, kernel yedeği de almayı unuttum o kadar para saydık arabayı çöpe atmak istemiyorum:@
Ön camda 4k 120 fps alamıyorum,yol görüşümde sıkıntı çekiyorum. Yardımcı olur musunuz ?

StubborN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Ön camda 4k 120 fps alamıyorum,yol görüşümde sıkıntı çekiyorum. Yardımcı olur musunuz ?
Hocam yüksek fps için önceki yaptığım denemeler sonrası ghost screen problemi oluştu. Bu konuda Zenex hocama danışır mısınız? Kendisinin üstün tecrübesiyle sorunlarımızı çözeceğine eminim :)

Üst Alt