Soru BionTech mi, Sinovac mı?

Soru BionTech mi, Sinovac mı?

• Kullanılan toplam oy
    17

MÜŞAVİR

S.M.M.M.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Y
Cihazım
POCO M3 4/64
Meslek
SMMM
Konular
36
Geçenlerde bir yerde okudum, İsrail'de biontech aşısı olan bazı kişilerde kalp kası iltihabına rastlanmış. Şu aşamada tüm aşılara mesafeliyim. Ama sıra geldiğinde biontech aşısını olmak isterim sanıyorum.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Ben Çin aşısını oldum, bayram sonrası da ikinci dozu olacağım inşallah, eşim Alman aşısını tercih etti.. Herkese tavsiyem, hangisini bulursanız, fark etmeksizin, olun lütfen

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Geçenlerde bir yerde okudum, İsrail'de biontech aşısı olan bazı kişilerde kalp kası iltihabına rastlanmış. Şu aşamada tüm aşılara mesafeliyim. Ama sıra geldiğinde biontech aşısını olmak isterim sanıyorum.
Hocam bu her şeyde olabilir. Ağrı kesici içen birinde bile ters tepki verebilir. Önemli olan insanların kaçta kaçı bu tarz sorunlarla karşılaşıyor.

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
Ben ve eşim çin aşısı olduk biz olurken seçenek yoktu olsa bile çin olurdum çünki klasik yöntemle üretilen aşı bana daha güvenli geliyor herkesin tercihi bu arada şeker hastasıyım aynı zaman kalpte iki stent var hiçbir yan etki oluşmadı annem 84 yaşında insilün kullanan şeker hastası ve kalp yetmezliği var nefes darlığı var onada çin aşısı vuruldu bi yan etki oluşmadı sadece kolda 1 gün ağrı oldu karar sizlerin

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Bende sizin gibi dusunuyordum hocam meslek grubundan dolayi mecburen yaptirmak durumunda kaldim.

Üst Alt