İpucu BİMcell Faturalı oluyor!

GizliXiaomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XiaomiGizli
Cihazım
Samsung A20
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Dün akşam 19 civarında kimlik kartı fotokopimi alıp Bim'e gittim ve BİMcell'e numara taşıma işlemini başlattım.
İnternet olmadığı ve akşam'da kimse görmez diye düşündüğüm için şimdi yazayım dedim, hattımda hemen açıldı 1 saat oldu. Ama birde ne göreyim verdikleri minik zarfta faturalı ve faturasız yedek yazıyor, eskiden hat aldığımız'da faturalı yazmazdı. Ay sonunda numaramı alalı 90 gün olunca'da Vodafone'a geçiş yapacağım memlekete gideceğim için. Bu konuyu niye açtım çünkü; eskiden sadece BİMcell'de Faturasız hat var idi ve VoLTE kullanılamıyordu, sadece Faturalı hatlar'da izin veriliyordu İnternet sitelerine baktım araştırdım ama bir şey bulamadım bakalım Faturalı sisteme geçince Bimcell'lilerde VoLTE kullanabilecek. Neler olur bilemiyorum buyrun fotoğrafları...
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
(Bence Bimcell, TeknosaCell, POcell, Pttcell, Gsmobile ve Fenercell birleşip Türkiye’nin 4. GSM operatörünü kurmalılar.)

andersin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ersin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
4
Resimlerin altındaki yoruma kahkaha attım

Bimcell e gelince türktelekom alt yapısı kullanıyor türktelekom da hayır yok ki kaldı ki onda olsun. Bu arada bimcell kullanıyorum.

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
Dün akşam 19 civarında kimlik kartı fotokopimi alıp Bim'e gittim ve BİMcell'e numara taşıma işlemini başlattım.
İnternet olmadığı ve akşam'da kimse görmez diye düşündüğüm için şimdi yazayım dedim, hattımda hemen açıldı 1 saat oldu. Ama birde ne göreyim verdikleri minik zarfta faturalı ve faturasız yedek yazıyor, eskiden hat aldığımız'da faturalı yazmazdı. Ay sonunda numaramı alalı 90 gün olunca'da Vodafone'a geçiş yapacağım memlekete gideceğim için. Bu konuyu niye açtım çünkü; eskiden sadece BİMcell'de Faturasız hat var idi ve VoLTE kullanılamıyordu, sadece Faturalı hatlar'da izin veriliyordu İnternet sitelerine baktım araştırdım ama bir şey bulamadım bakalım Faturalı sisteme geçince Bimcell'lilerde VoLTE kullanabilecek. Neler olur bilemiyorum buyrun fotoğrafları...
(Bence Bimcell, TeknosaCell, POcell, Pttcell, Gsmobile ve Fenercell birleşip Türkiye’nin 4. GSM operatörünü kurmalılar.)
Zaten bu saydıklarınızın hepsi turktelekom alt yapısını kullanıyor hepsi bir zaten

GizliXiaomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XiaomiGizli
Cihazım
Samsung A20
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Yoo yanlış anlamışsınız beni, bu sanal operatörlerin başın'da olan firmalar Teknosa, Petrol Ofisi, BİM, PTT, Galatasaray ve Fenerbahçe takımları bu firmalar birleşip maddi anlam'da imkanları el verdiği kadar destek verip,
Zaten bu saydıklarınızın hepsi turktelekom alt yapısını kullanıyor hepsi bir zaten
Resimlerin altındaki yoruma kahkaha attım

Bimcell e gelince türktelekom alt yapısı kullanıyor türktelekom da hayır yok ki kaldı ki onda olsun. Bu arada bimcell kullanıyorum.

4.Operatörü kurabilirler Türk Telekom'dan ayrı olarak, bağımsız olarak...

Son düzenleme:

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
4. Operatörü kurduktan sonra, Vodafone, Turk Telekomdan farkı olmayacaksa ne anladım o işten. Ayrıca Turk Telekom'dan daha fazla yatırım gerektiriyor Turk Telekom'dan, Vodafone'dan vs (Turkcell'i katmıyorum ona yetişmeleri bilek ister) farkı olmasını istiyorlarsa, öyle kolay değil altyapı hazırlığı.

andersin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ersin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
4
Bizim ülkede operatörler para sömürme endeksli olduğu için yapsalar bile türktelekom dan ileri gidemezler en çok yatırım yapan türkcell fiyatları da ortada.

Üst Alt