Sohbet Bill Gates Sözleri.!

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

“Nerd’lere iyi davranın. Kendinizi onun yanında çalışıyor bulma ihtimaliniz var.” – Bill Gates

“Başarıyı kutlamak güzel, ama başarısızlıkların derslerine kulak vermek daha önemlidir.” – Bill Gates

“Başarı alçak bir öğretmendir. Akıllı insanları kaybetmeyecekleri konusunda baştan çıkarır.” – Bill Gates

“Eğer yoksul olarak doğarsan, bu senin hatan değildir, ama yoksul ölürsen, bu senin hatandır.” – Bill Gates

“Bugün başarı, sürekli olarak yeniden düşünmek, bir şeyleri canlandırmak, işlemek ve yeniden icat etmek için çevikliği ve isteği gerektirir.” – Bill Gates

“Bizimle hemfikir olanlarla rahat oluruz, ama sadece bizimle aynı fikirde olmayanlar sayesinde büyürüz” – Bill Gates

“Liderler, başkalarını güçlendiren kişilerdir.” – Bill Gates

“Büyük kazanmak için bazen büyük riskler almak zorundasınız.” – Bill Gates

“Bilgilerinizi nasıl topladığınız, yönettiğiniz ve kullandığınız, kazanıp kazanmayacağınızı belirler.” – Bill Gates

“İşletmeniz İnternet’te değilse, işletmeniz işin dışında kalacaktır.” – Bill Gates

“İnsanlar mükemmel okuyucular olmadan gerçekten bilgili olamazlar.” – Bill Gates

“En çok iyileştirmeye ihtiyacınız olan yerleri öğrenmek için kötü haberleri kucaklayın.” – Bill Gates

“Doğru zamanda doğru yerde olduğum için şanslıydım. Fakat diğerleri de aynı yerde idi. Aradaki fark benim harekete geçmemdi.” – Bill Gates

“En mutsuz müşterileriniz, öğrenmeniz için en büyük kaynağınızdır.” – Bill Gates

“İnsanlara sorunları ve çözümleri gösterirseniz, harekete geçerler.” – Bill Gates

Üst Alt