Yardım Bilgisiyarlardan Anlayanlar Bakabilir Mi?

Black53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
Xiaomi Mi9 t
Meslek
Muhasebe
Konular
37
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Windoes 10
Telefon Modeli
Asus Pc
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Beyler Asus notebook a geçen sistemin yüklü olduğu c bölümünü bölüp küçülttüm. D yi büyütmek için ama büyütemedim. Ayrılan boş alan da yeni disket alanı oluşturamadım. Öyle bırakıp pc yi kapattım. Tekrar açmak istediğimde açılmadı resimdeki gibi kalıyor. Evde format cd si yada usbsi yok ne yapılabilir ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
- O kurtarma ISO'sunu telefondan USB'ye yazabilecek olan (RUFUS - YUMI benzeri ) yazılım. ( )

bak bunu ilk kez gordum isime yarar mutlaka hos bebde 3tane pc var ama yinede yokluk zamaninda ise yarar:)

ben kurtarma diski olmadan antivirus bile kurmam pcye:) disk bolmeyi gectim disk bolme basit bi is ancak yanlis bi islemde basina bunlar gelebiliyor pc konusunda hersey bi tecrube hata yapmadan dogrusunu bulamiyorsun malesef.

Oyla:

bultar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sorulur mu
Cihazım
Discovery 16
Konular
0
bak bunu ilk kez gordum isime yarar mutlaka hos bebde 3tane pc var ama yinede yokluk zamaninda ise yarar:)

ben kurtarma diski olmadan antivirus bile kurmam pcye:) disk bolmeyi gectim disk bolme basit bi is ancak yanlis bi islemde basina bunlar gelebiliyor pc konusunda hersey bi tecrube hata yapmadan dogrusunu bulamiyorsun malesef.
Açıkçası ben de bilmiyordum ama arayan buluyor. Her zaman elimizin altında pc oluyor. Lakin bu durum android TV-Box unitesinden bile USB yapılabilir :)

Oyla:

Black53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
Xiaomi Mi9 t
Meslek
Muhasebe
Konular
37
Arkadaşların söylediği yöntemleri denedim fakat işe yaramadı ( muhtemelen ben beceremedim). Bende formatladım şimdi sıkıntı yok.

Oyla:

bultar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sorulur mu
Cihazım
Discovery 16
Konular
0
beceremedim deme ona da sen muhtemelen diski silmişsin. o yüzden elinden bir şey gelmezdi.

Oyla:
Üst Alt