Yardım Bilgisayar telefonu görmüyor, dosya aktaramıyorum

Sinnerman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
null
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
11
Evde micro usb bir telefon var, asus zenfone 2 laser, bilgisayar onu görüyor, mi 8 lite cihazımı görmüyor. Şarj alıyor fakat, bağlantı ile ilgili hiçbir tepki yok.

Neden olabilir? Yükleyebildiğim driverları yükledim ama hiçbir tepki yok. Aygıt yöneticisinde sadece usb kısmında bilinmeyen aygıt yazıyor, başka android adb ile ilgili hiçbir şey yok. Dün bağlaniyorken bugün bağlanmıyor namussuz ya. İki farklı usb kablom var yine görmüyor.

Telefonda yaptığım bir ayar yüzünden mi böyle oldu anlamadım

Sinnerman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
null
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
11
Hocam type c portu değiştirmek istesem nasıl bir şey satın almalıyım? Bir bilginiz var mı, Xiaomi şarj soketi ile alakalı. Bazıları ürün yorumuna hızlı şarj çalışmıyor yazmış

Murat Yıldırım

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
0
Evde micro usb bir telefon var, asus zenfone 2 laser, bilgisayar onu görüyor, mi 8 lite cihazımı görmüyor. Şarj alıyor fakat, bağlantı ile ilgili hiçbir tepki yok.

Neden olabilir? Yükleyebildiğim driverları yükledim ama hiçbir tepki yok. Aygıt yöneticisinde sadece usb kısmında bilinmeyen aygıt yazıyor, başka android adb ile ilgili hiçbir şey yok. Dün bağlaniyorken bugün bağlanmıyor namussuz ya. İki farklı usb kablom var yine görmüyor.

Telefonda yaptığım bir ayar yüzünden mi böyle oldu anlamadım
Selam Aleyküm Hocam benimde oldu aynısı başıma geldi OrangeFox R11 yüklüydü 3 5 kere uğraşmamda rom yüklerken sonrasında görmemeye başladı şimdi Orange Fox R10 yükledim ve görmeye başladı ayrıca hata almıyorum güzel bir şekilde yüklüyo romu Sizinde böyle olabilir

Sinnerman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
null
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
11
Selam Aleyküm Hocam benimde oldu aynısı başıma geldi OrangeFox R11 yüklüydü 3 5 kere uğraşmamda rom yüklerken sonrasında görmemeye başladı şimdi Orange Fox R10 yükledim ve görmeye başladı ayrıca hata almıyorum güzel bir şekilde yüklüyo romu Sizinde böyle olabilir

aleyküm selam. benim ilk zamanlar gidip geliyordu, görmüyordu; bazen görüyordu. 1 hafta gitti hiç görmedi, 1 hafta sonra geldi bi kaç film attım; sonra hiç görmedi. görmemesinin yanında yavaş şarj oluyordu. %100'e 4 saatten fazla sürüyordu dolması. hızlı şarj işareti falan zaten çıkmıyordu. ilk batarya değiştik, deji marka. şarj olma düzelmedi, hâlâ yavaş şarj ediyordu. sonrasında ilk şarj soketi, portu falan denedik ama düzelmedi.
hâliyle telefoncuya verdik. sorunun ne olduğunu, tamir olarak ne yapıldı tam bilmiyorum. dirençlerle ilgili bişey diye biliyorum :D 200 liraya hâloldu bu sorun.

bunları olur da başına gelir birisinin diye yazıyorum. uğraştırdı biraz namussuz. nasıl bozuldu anlamadım. acaba silerken kolonya mı kaçtı içine ne oldu :D

Üst Alt