Soru Bildirimlerin bildirim sekmesinde kalmasını istiyoruz

hurt91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
5
Arkadaşlar mi 8 lite telefonda bildirimlerin yukarıda sabit kalmasını istiyorum çok can sıkıcı.

fatmeto

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
FATIH
Cihazım
MI 8 LITE
Meslek
internet cafeci
Konular
0
KLWP pro indir. Sonra internetten Super Notch programını bul. En son temayı sec sonra istediğin gibi bildirim yerlerini değiştir ve save tusuna bas. Ben öyle kullanıyorum bayadır. Malesef üretici firma bu sorunu halletmiyor. Mi6 larda böyle bir sorun yok sorun mi8 lerin hepsinde mevcut

Oyla:

havlayankirpi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Konular
0
KLWP pro indir. Sonra internetten Super Notch programını bul. En son temayı sec sonra istediğin gibi bildirim yerlerini değiştir ve save tusuna bas. Ben öyle kullanıyorum bayadır. Malesef üretici firma bu sorunu halletmiyor. Mi6 larda böyle bir sorun yok sorun mi8 lerin hepsinde mevcut

rica etsem bu konuyu biraz daha açar mısınız bi yerden sonra koptum beceremedim :(
yani şöyle, super notch dan son temayı seçip uyguluyorum whatsapp ifadesi geliyor ama orantısız duruyor. ve chrome açsam yine gidiyor kalıcı ve orantılı nası yaparız?

Son düzenleme:
Oyla:

hurt91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
5
Bu dediğinizi yapsam telefon garanti dışı kalır mı

Oyla:

yasintasdemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
Bununla ilgili çözüm yolunu anlatan konu mevcut olsa gerek. Arama yaparak ilgili sonuçlara ulaşabilirsiniz. İlgili telefon ile ilgili başlığa bakarsanız, bu durumla karşılaşan diğer insanlara nasıl cevaplar verilmiş diye de görebilirsiniz. bkz. Bildirim çubuğu
1
2
3
4
Bu da farklı bir cihaz için kalıcı hale nasıl getirildiği anlatılan yöntem: bildirim ikonlarını kalıcı yapma

Oyla:
Üst Alt