Yardım Bildirimde yaşadığım problem

Destiny58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Redmi Note 7 cihazımda her türlü ayarı yapmama rağmen whatsapptan gelen mesajların bildirimi,bildirim çubuğunda çok kısa bir süre durduktan sonra yerini saate bırakıyor. Saat göründüğü için uygulamanın bildirimi yanlızca bildirim çubuğunu aşşağı çekince görünüyor. Bana bu konu hakkında yardımcı olur musunuz ?

chnyldz03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cihan
Cihazım
mi 9t
Konular
7
evet öyleymiş malesef :(
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
ritzy servisi güldüm zaten servise iş düştümü kullanıcı hatası diyecek kilit açıp istediğinizi yapın bence garantisi gidecek diye beklemeyin ritzy denen servis zaten merdiven altı bir servis

Oyla:

Destiny58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
ritzy servisi güldüm zaten servise iş düştümü kullanıcı hatası diyecek kilit açıp istediğinizi yapın bence garantisi gidecek diye beklemeyin ritzy denen servis zaten merdiven altı bir servis
Valla hbden aldım,özellikle de dükkandan değil hbnin kendisinden aldım ki doğru dürüst bir servisi olsun. Adamlar ritzyle anlaşmışlar şaka gibi.
Şu ghostscreen muhabbetinden korkuyorum yoksa şimdiye çoktan yapmıştım :(

Oyla:

zran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zoran
Cihazım
MIUI+Android
Konular
0
Telefonum GENPA Türkiye garantili BL kilidini açmak problem olur mu. 3 aylık sıfır telefon red mi note 7

Oyla:

kullanıcıadı

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 7
Konular
16
Dostum global rom kullanıyorsan normal. Zaten EU gibi romlar bile bazen bıktırıyorken globali düşünmek bile istemiyorum..

Oyla:

Destiny58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Dostum global rom kullanıyorsan normal. Zaten EU gibi romlar bile bazen bıktırıyorken globali düşünmek bile istemiyorum..
Peki ben garantiyi gözden çıkarıp rom kuracak olsam şuan bu cihaz için en stabil rom hangisidir hocam ?

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Peki ben garantiyi gözden çıkarıp rom kuracak olsam şuan bu cihaz için en stabil rom hangisidir hocam ?
En stabil rom şuan cihazda yüklü olan. Eğer ki, ben sorunlarla baş ederim, zaman harcar uğraşırım diyorsanız, daha az sorunlu beta romlara geçebilirsiniz. Forumda rom konusunda konular ve yorumlar mevcut, birisini seçebilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt