Yardım Bildirim yarım gözüküyor.

ni4way

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke Cem
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Beyaz Eşya Teknisy
Konular
3
Öncelikle herkese merhabalar, Xiaomi Mi Note 10 Lite telefonumda Flashscore uygulamasından gelen bildirim ekteki gibi yarım şekilde gözüküyor sebebini bir türlü bulamadım bütün bildirim ayarlarını denedim. Herhangi bir tema kullanmıyorum ekstra bir uygulama da kullanmıyorum ama düzeltemiyorum. Aynı problemi yaşayan, çözümünü bilen birisi varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

webnettin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Bilgi işlem uzmanı
Konular
9
Aynı sorun bende de mevcut hocam. Uygulama ile ilgili bir sorun var. Ben sırf bu yüzden kızdım ve fotmob uygulamasına geçtim (;

asdemirtas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
Uygulama sorunlu, aynı durum note 8 pro da da var.

Fireball

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kamil
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Researcher
Konular
1
flashscor'a mail attım, videoları resimleri ekledim, 12.0 da bu sorun yoktu, 12.1 den sonra başladı, model marka belirttim, mağaza üzerinden uygulamayada yazdım ama dönüş yapmadılar. Başka problemler ve eksiklikleride zamanla belirtmişdim, onlara cevap verdiler ama bu soruna cevap vermediler. Xiaomi'den gelecek güncellemeleri bekledim belki düzelir diye 12.2 geldi yine durum aynı. Çok küçük bir ayrıntı ama sinir bozucu.

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
flashscor'a mail attım, videoları resimleri ekledim, 12.0 da bu sorun yoktu, 12.1 den sonra başladı, model marka belirttim, mağaza üzerinden uygulamayada yazdım ama dönüş yapmadılar. Başka problemler ve eksiklikleride zamanla belirtmişdim, onlara cevap verdiler ama bu soruna cevap vermediler. Xiaomi'den gelecek güncellemeleri bekledim belki düzelir diye 12.2 geldi yine durum aynı. Çok küçük bir ayrıntı ama sinir bozucu.
Bu bildirim sorunu 12.5 versiyonunda çözüldü. Birçok xiaomi cihazda olan bir durum.

Fireball

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kamil
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Researcher
Konular
1
Bu bildirim sorunu 12.5 versiyonunda çözüldü. Birçok xiaomi cihazda olan bir durum.
12.5.2 de, Redmi Note 9S cihazda sorun devam ediyor. Ben bir önceki cümlemde 12.5.2 yazacağıma yanlışlıkla 12.2 yazmışım.

asdemirtas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
1
Evet sorun devam ediyor, uygulama kaynaklı sanırım çünkü başka uygulamada aynı hata yok.

Üst Alt