Yardım Bildirim sorunu

rcpdmrz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Lg
Konular
10
Arkadaşlar merhaba. Mia1 launcherda gelen bildirim sayısı yazmıyor ve bildirim geldiğinde bildirim ışığı sürekli yanıyor. Bu sorunu çözebilen varmı ? Bunun dışında tavsiye edebileceğiniz bir launcher varmıdır ?

Son düzenleme:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Nova Launcher kullanabilirsiniz. Çok fonksiyonel ve akıcı bir başlatıcıdır. Paralı versiyonunu alırsanız bir çok özelliğini de açabilirsiniz. Bildirimlerde ister ikon üzerinde ilgili bildirimin resmi, ister bildirim sayısı, isterseniz de nokta işareti olarak görebilirsiniz.

Oyla:

rcpdmrz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Lg
Konular
10
Nova Launcher kullanabilirsiniz. Çok fonksiyonel ve akıcı bir başlatıcıdır. Paralı versiyonunu alırsanız bir çok özelliğini de açabilirsiniz. Bildirimlerde ister ikon üzerinde ilgili bildirimin resmi, ister bildirim sayısı, isterseniz de nokta işareti olarak görebilirsiniz.
İcon pack kullabilabiliyormu orda bilginiz varmı ? Bir diğer sorum da bildirim isigiydi o konuda bilginiz varmi

Oyla:

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
İcon pack kullabilabiliyormu orda bilginiz varmı ? Bir diğer sorum da bildirim isigiydi o konuda bilginiz varmi
İkon paketleri var, birçok özelleştirme var. Ben kullanıyorum hatta miui'ye benzettim. Birçok kişi miui zannediyor :)
Bildirim ayarları da var ücretli versiyonda. Bildirim sayısını gösterir rakam olarak.

Oyla:

sessizkurgu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
11
Nova launcher prime(ücretli sürüm) + tesla unread+ graby icon pack.

Nova launcher yükledikten sonra Tesla unreadide yüklemeniz gerekmekte.Bu sayede bildirimde özelleştirmeler yapıyorsunuz.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
Arkadaşlar merhaba. Mia1 launcherda gelen bildirim sayısı yazmıyor ve bildirim geldiğinde bildirim ışığı sürekli yanıyor. Bu sorunu çözebilen varmı ? Bunun dışında tavsiye edebileceğiniz bir launcher varmıdır ?
Ağustos güncellemesini yapma şansınız varsa bildirim ışığının sürekli yanması sorunu düzeltilmiş

Oyla:
Üst Alt