Yardım Bildirim Sorunu

burak0678

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak Aydoğa
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Mühendis
Konular
12
İyi günler. Dün EU rom yükledim. İlk sorum: Globalde olan sorun bunda da karşıma çıktı. Uygulamalardan gelen bildirimlerin kilit ekranı kayan pencere gibi yerlerde gözükmesi için tek tek bildirim ayarlarını ayarlamam gerekiyor. Her uygulamanın da kendi bildirim çeşitleri olduğu için uğraşması çok zahmetli bunu düzeltmenin bir yolu yok mu? Mesela İnstagramdan bildirim geldiğinde kilit ekranında gözükmüyor fakat sesi geliyor ve bildirim panelinde gözüküyor.

İkinci Sorum: Birde kilit ekranında kalıcı olarak bildirimleri nasıl gösterebiliriz ekranı açınca sadece bildirim panelinde bildirimler kalıyor.

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Yüklü olan rom 12.5 ise, ayarlar altında, bildirimler ve kontrol merkezi kısmına girip oradan her uygulama için ayrı ayar yapabilirsiniz.

burak0678

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak Aydoğa
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Mühendis
Konular
12
Yüklü olan rom 12.5 ise, ayarlar altında, bildirimler ve kontrol merkezi kısmına girip oradan her uygulama için ayrı ayar yapabilirsiniz.
miui 12 var. 3 5 uygulama olsa sıkıntı değil tektek yaparım. Ama 30 35 tane uygulama var hepsininde en az 4-5 tane bildirim çeşidi var. Çok fazla zahmetli. Abimde Samsung var hiç bir ayar filan yapmadan bütün bildirmler olması gerektiği gibi çalışıyor. Bizim telefonda ayar yapmak gerekiyor nedense

Üst Alt