Yardım Bildirim sesleri gelmeme sorunu

fatihbursa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Note12pro5g
Konular
13
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Hyperos
Telefon Modeli
Note12pro5g
Bootloader Kilidi
Açık
Arkdaşlr hyperos kullanıyorum hiçbir sorun yok ama bildirimler geliyo fakat ses çıkmıyo ekran kapanıp bir süre geçtikten sonra bildirimler gelyo fakat gelen bildirimlerin sesi çıkmıyo ekranı uyandırmadan bildirim geldiğini anlama şansım olmuyo bir video izledim bütün ayarları yaptım ama malesef bu sorunu çözemedim bu konuda yardımlarınızı bekliyorum
Teşekkürler

Yuzarsf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Huawei
Konular
9
hocam emin olamadım herşeyden olabilecek bir sorun forumdaki arkadaşlar yardımcı olursa daha iyi olur

Oyla:

whiplash

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
mi13tpro
Konular
1
ingilizce ve özellikle hindistan forumlarında bunu inceledim ve hyperOS'un geldiği bazı modeller var mesela ben de 13Tpro aynı bildirim problemlerine sahip. bunu kurtarma şansı manuel olarak şu anda miui 13'e dönmek ve ya sabırla yeni update'leri beklemek. ben muhtemelen bugün miui13'e geri dönecek gibiyim. sebebi tamamen bug'lardan kaynaklanıyor.

Oyla:

fatihbursa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Note12pro5g
Konular
13
ingilizce ve özellikle hindistan forumlarında bunu inceledim ve hyperOS'un geldiği bazı modeller var mesela ben de 13Tpro aynı bildirim problemlerine sahip. bunu kurtarma şansı manuel olarak şu anda miui 13'e dönmek ve ya sabırla yeni update'leri beklemek. ben muhtemelen bugün miui13'e geri dönecek gibiyim. sebebi tamamen bug'lardan kaynaklanıyor.
Yani bende herşeyi yapmış olmama rağmen yinede bu sorunu çözemedim telefondan soğudum resmen
Acaba mevcut romu yeniden yüklesem sorun çözülür mü?

Oyla:

whiplash

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
mi13tpro
Konular
1
Yani bende herşeyi yapmış olmama rağmen yinede bu sorunu çözemedim telefondan soğudum resmen
Acaba mevcut romu yeniden yüklesem sorun çözülür mü?
ben downgrade yapmak istedim ama doğru bilgi mi bilmiyorum. downgrade'de BL'yi açmak demek garantinin iptali demek diyorlar. bu doğru mu? eğer yalan bilgiyse ben downgrade yapıp bir süre hyperos'a gecmicem. cunku ben de sogudum ve bütün işim gücüm whatsappta. hiç bir grup bildirimi vb alamiyorum. sürekli ekran açık allahtan saat var bildirimleri o veriyor titreyip. illallah ettirdi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bir de gelecek updatele ilgili bir bilgilendirme yaptı mı Mi? takip edebileceğimiz bir siteleri vs var mı acaba?

Oyla:

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
fatihbursa