Yardım Bildirim Panelinin Arkasının Gri Kalma Sorunu

EmirhanCR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emirhan
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Sorun oldukça açık. Arkası blur olması gerekirken bu şekilde gri kalıyor. Tema kullanmıyorum!

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Redmi Note 8 son güncellemesi ile ilgili bir sorun. Sonraki güncellemede çözülecektir. Şu an için yapabilecek bir şeyiniz yok.

EmirhanCR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emirhan
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Redmi Note 8 son güncellemesi ile ilgili bir sorun. Sonraki güncellemede çözülecektir. Şu an için yapabilecek bir şeyiniz yok.
Eski sürüme dönebileceğimiz bir yol söz konusu mu? Yeni güncellemenin gelmesi ne kadar sürer tahmini.

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Eski sürüme dönebileceğimiz bir yol söz konusu mu? Yeni güncellemenin gelmesi ne kadar sürer tahmini.
Hocam yeni güncelleme ne zaman gelir bence Xiaomi bile bilmiyor. Çokça gördük güncelleme yollayıp yarım saat sonra geri çektiklerini.

Eski sürüme dönme yolu olarak maalesef bootloader kilidinizi açıp MiFlash programı yardımıyla önceki sürümü flashlamanız gerekiyor diye biliyorum. Tabi bu da garantiyi bozar.

Kilidi açmadan rom yükleme yolu var mı bilmiyorum. Bilen hocalarım illa ki yazar konunun altına.

ahmetakif616

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Akif
Cihazım
Redmi 8
Konular
36
Sorun oldukça açık. Arkası blur olması gerekirken bu şekilde gri kalıyor. Tema kullanmıyorum!

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Eu rom yükleyin onda bildirim paneli sizi bahsettiğiniz gibi ve bir sürü performans optimizasyonu var

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular