Yardım Bildirim paneli wifi kısayolu geç tepki veriyor

ahmetkrmn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
8
Arkadaşlar telefonu alalı 2 3 ay oluyor ilk aldığımdan beri bu bildirim panelindeki wi-fi kısayolu biraz geç tepki veriyor. Bu sadece bende değil çoğu cihazda böyle. Bir bilgisi olan varmı sebebini veya çözümünü?

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Arkadaşlar telefonu alalı 2 3 ay oluyor ilk aldığımdan beri bu bildirim panelindeki wi-fi kısayolu biraz geç tepki veriyor. Bu sadece bende değil çoğu cihazda böyle. Bir bilgisi olan varmı sebebini veya çözümünü?
Hocam kısa süreli takılmalar bunlar çok kafaya takmayin böyle şeyleri

Oyla:

Bastonluİhtiyar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 8pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
11
Wifi tam net bir şekilde ağa bağlandığında temanızın durumuna göre açılma animasyonu geliyor,Herhangi bir ağa bağlanmasa bile o sırada aktif olan wifi bağlantılarını scan ettiğinden gayet doğal, aynı durum bendede var, Wifiye parmak bastığımda sanki bi tık geç geliyor gibi ama bağlanıyormu bağlanıyor :) sadece saniyelik bir animasyon gecikmesi

Oyla:

ahmetkrmn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
8
Wifi tam net bir şekilde ağa bağlandığında temanızın durumuna göre açılma animasyonu geliyor,Herhangi bir ağa bağlanmasa bile o sırada aktif olan wifi bağlantılarını scan ettiğinden gayet doğal, aynı durum bendede var, Wifiye parmak bastığımda sanki bi tık geç geliyor gibi ama bağlanıyormu bağlanıyor :) sadece saniyelik bir animasyon gecikmesi
Çok sağolun hocam. Telefonda sorun var falan sanıp korkmuştum.

Oyla:
Üst Alt