Yardım bildirim mesajı yukarı aşağıya iniyor

• Konbuyu başlatan erhan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 18
  • Görüntüleme 2K

erhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
mi 4, mi 5S
Konular
54
5.12.11 geliştirici sürümünü kurdum bir mesaj , cağrı vs geldiğinde uyarı bildirimi yukarı aşağıa iniyor beni sinir etti ne sacma bişi nasıl düzenlenir acaba ?

afuatp

Öğrenim Görevlisi, ögretim değil.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
A. Fuat
Cihazım
Xiaomi Mi4 w
Meslek
Ağır Nakliye Operasyon
Konular
6
Ben de bir önceki sürümü smiui den istediğim özellikleri seçerek indirmiştim. 5.12.3 sürümü idi. Sonra ota üzerinden 5.12.11 e güncellendi ve sorunsuz kullanıyorum. İndirilen ROM dosyasının md5 değerini kontrol edin bence. Tekrar indirip kurmakta fayda var.

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

afuatp

Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
A. Fuat
Cihazım
Xiaomi Mi4 w
Meslek
Ağır Nakliye Operasyon
Konular
6
neye göre anlıyorum benim cihazla uyumlu olduğunu öğretebilecek olan var mı ?
O sitede model isimleri bulunmaz. Mi4 için Cancro yazan kısımdan indirme yapmalısınız.

Oyla:

erhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
mi 4, mi 5S
Konular
54
O sitede model isimleri bulunmaz. Mi4 için Cancro yazan kısımdan indirme yapmalısınız.

üstad öğrenmek için soruyorumda. cancro olmasının sebebi nedir mesela 6,1,14 sürümünde cancro versiyonu yok. kısaca neden cancro :)))

Oyla:

afuatp

Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
A. Fuat
Cihazım
Xiaomi Mi4 w
Meslek
Ağır Nakliye Operasyon
Konular
6
üstad öğrenmek için soruyorumda. cancro olmasının sebebi nedir mesela 6,1,14 sürümünde cancro versiyonu yok. kısaca neden cancro :)))
Niye Cancro dediklerini bende bilmem. Yapım aşamasında ki projelerin kod adları olur. Diğer sorun icin;
Resmi sürüm yayınlandıktan sonra derlendiği için biraz geriden gelir. Yani kullanıcıların resmi olarak yayınlanan sürüm üzerinde değişiklikler yapması biraz zaman alır.

Oyla:

erhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
mi 4, mi 5S
Konular
54
Niye Cancro dediklerini bende bilmem. Yapım aşamasında ki projelerin kod adları olur. Diğer sorun icin;
Resmi sürüm yayınlandıktan sonra derlendiği için biraz geriden gelir. Yani kullanıcıların resmi olarak yayınlanan sürüm üzerinde değişiklikler yapması biraz zaman alır.

çok tesekkurler üstadım...

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Niye halen daha Xiaomi eu romlarını yüklediğinizi anlayamıyorum. Resmi romlar varken ve herhangi bir problemleri de yokken, üzerinde değişiklikler yapılmış romları kullanmak pek doğru değil. Eğer resmi romları nereden bulacağım derseniz foruma biraz göz atmanız yeterli olacaktır.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

Oyla:

afuatp

Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
A. Fuat
Cihazım
Xiaomi Mi4 w
Meslek
Ağır Nakliye Operasyon
Konular
6
Niye halen daha Xiaomi eu romlarını yüklediğinizi anlayamıyorum. Resmi romlar varken ve herhangi bir problemleri de yokken, üzerinde değişiklikler yapılmış romları kullanmak pek doğru değil. Eğer resmi romları nereden bulacağım derseniz foruma biraz göz atmanız yeterli olacaktır.

Hocam ben telefonu almadan önceki 8 aylık zorunlu bekleme sürecinde Xiaomi ve miui hakkında bayağı bi inceleme yapmıştım. Eski telefonuma uygun miui sürümü olmadığı için denemeler yapamadım. Mi4 ümü aldıktan sonra denemelere başladım. Şuan eu ROM kullanma nedenim biraz mecburiyet. Temiz kurulum yapıp developer roma geçme düşüncesindeyim ama telefonda ki verileri yedekleme için vakit yok. Yedekleri alınca resmi geliştirici Roma geçeceğim. Android 6 yı bekliyorum.

Son düzenleme:
Oyla:

afuatp

Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
A. Fuat
Cihazım
Xiaomi Mi4 w
Meslek
Ağır Nakliye Operasyon
Konular
6
Ve bir de söylemeyi unuttuğum şey, mi4 için geliştirici sürümü verilmemesinin sebebi Android 6 verilecek olması. O yüzden beklemedeyiz.

Oyla:

erhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
mi 4, mi 5S
Konular
54
h

valla hocam bende bilmiyorum :)

andoid 6 ne zaman gelirse bari resmi roma geceyim :)

Oyla:
Üst Alt