Soru Bildirim ışığı

godsmack82

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan Taybuğa
Cihazım
Mi max 2
Meslek
Kaptan ⚓
Konular
1
Mi 9t'de bildirim ışığı var mı? Ayarlarda bildirim ışığı gözüküyor fakat ışık nerede telefonda göremedim. Şarj esnasında pop up kameranın üstünde bir kırmızı ışık yanıyor sadece.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Oyla:

espiyano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 10 G
Konular
28
Benimde merak ettigim ; bildirim isigi rengi ayarlama onceki telefonumda (Huawei mate 7) cagrilar mesaj yesil..whatsapp de beyaz yapabiliyor idim.Bu sayede bildirimi okumadan ne gelmis anliyordum.Suanki telefonum Redmi Note 7 global.Boyle bi ozellik yok.Hepsi beyaz yaniyor.

Oyla:

nightstalker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Mi8
Konular
2
Benimde merak ettigim ; bildirim isigi rengi ayarlama onceki telefonumda (Huawei mate 7) cagrilar mesaj yesil..whatsapp de beyaz yapabiliyor idim.Bu sayede bildirimi okumadan ne gelmis anliyordum.Suanki telefonum Redmi Note 7 global.Boyle bi ozellik yok.Hepsi beyaz yaniyor.

Samsung note 4te farklı programlara farklı renk atayabiliyorduk. Çok faydalıydı. Xiaomi'nin bu olayı pas geçmesi inanılmaz. Teli sipariş ettim, geldiğinde ilk deneyeceğim şeylerden birisi yukarda verilen program.

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Samsung note 4te farklı programlara farklı renk atayabiliyorduk. Çok faydalıydı. Xiaomi'nin bu olayı pas geçmesi inanılmaz. Teli sipariş ettim, geldiğinde ilk deneyeceğim şeylerden birisi yukarda verilen program.
Bazı cihaz üreticileri bildirim ledini rgb kullanıyor, xiaomi rgb led yerine tek renk yanan led kullanmış. Yapılabilirdi aslında ama yapmamışlar.

Oyla:

ramboq103

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet feyya
Cihazım
Lenovo P2
Konular
2
Oyla: