Yardım Bildirim gelmiyor

Eftelya

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi redmi 6a
Konular
1
İyi akşamlar benim kullandığım sadece ekşi sözlük uygulaması ve ne yaptım ne ettim bir türlü bildirim alamıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Bütün ayarları denedim türk Telekom müşterilerini arayıp aile korumasını da kaldırdım ama yok bildirim.ekrana gelmiyor ne yapmalıyım sizce

AlperT.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Xiaomi Redmi6
Konular
2
Şunu deneyebilirsin: Ayarlara gir Uygulamalar> uygulamalari yönet>Ekşi sözlüğe gir bildirim kismina tikla eğer kapaliysa bildirimleri açabilirsin :D

Oyla:

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Mi Flash ile varsa yeni güncelleme yapın. Bende Miui 10 kullanırken aşırı bildirim sıkıntısı yaşıyordum. Bazı programlardan hiçbir şekilde bildirim düşmüyordu. Mi Flash ile Miui 11 kurdum şuan her uygulamadan bildirim geliyor.

Oyla:

Eftelya

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi redmi 6a
Konular
1
Mi Flash ile varsa yeni güncelleme yapın. Bende Miui 10 kullanırken aşırı bildirim sıkıntısı yaşıyordum. Bazı programlardan hiçbir şekilde bildirim düşmüyordu. Mi Flash ile Miui 11 kurdum şuan her uygulamadan bildirim geliyor.
Hocam mi flash Google storyden mi yüklüyoruz nasıl yapacaz lütfen yardımcı olun bana nasıl yapacam

Oyla:

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Hocam mi flash Google storyden mi yüklüyoruz nasıl yapacaz lütfen yardımcı olun bana nasıl yapacam
Forumda kendi telefon modelinizin konusundan bakabilirsiniz. Demek istediğim sıfırdan yazılım yükleyin cihaza, Ben bu şekilde çözmüştüm. Sizde işe yarar mı bilmiyorum.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Oyla:

Eftelya

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi redmi 6a
Konular
1
İyi akşamlar benim kullandığım sadece ekşi sözlük uygulaması ve ne yaptım ne ettim bir türlü bildirim alamıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Bütün ayarları denedim türk Telekom müşterilerini arayıp aile korumasını da kaldırdım ama yok bildirim.ekrana gelmiyor ne yapmalıyım sizce
Hocam ben teknik detaylardan pek anlamıyorum benim anlayabileceğim bir dilde bana yardımcı olursanız sevinirim benim tek isteğim basit bir şekilde bildirim gelmesi hepsi bu yani .bu kadar zor olmamalı bu işler . telefon üzerinden yapabileceğim bir şey varsa lütfen yardımcı olun sırasıyla ne yapacağımı açıklayın yeter

Oyla:
Üst Alt