Bildirim gelince ekran uyanmıyor. ?

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Merhaba arkadaşlar telefon tamiri konusunda yedek parça olduğu sürece sökme takma işlerinde kendime son derece güvenirim. İşim gereği ( teknisyenim arçelik yetkili servisinde ) ... redmi pro kullanıyorum 3/32 versiyonu son derece memnunum çok hızlı ve stabil çalışıyor son eu romu kurdum önceki romda da bu sorun vardı. Sorunum şuki bildirimler geliyor , bildirim ışığı yanıp sönüyor ama ilk bildirim geldiğinde ekran uyanıp bildirimi göstermiyor veya whatsapp da bazen gösteriyor. Sorun ne olabilir acaba.? S.S.S bölümündekileri yaptım merak edenler için. Saygılarımla...

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Merhaba arkadaşlar telefon tamiri konusunda yedek parça olduğu sürece sökme takma işlerinde kendime son derece güvenirim. İşim gereği ( teknisyenim arçelik yetkili servisinde ) ... redmi pro kullanıyorum 3/32 versiyonu son derece memnunum çok hızlı ve stabil çalışıyor son eu romu kurdum önceki romda da bu sorun vardı. Sorunum şuki bildirimler geliyor , bildirim ışığı yanıp sönüyor ama ilk bildirim geldiğinde ekran uyanıp bildirimi göstermiyor veya whatsapp da bazen gösteriyor. Sorun ne olabilir acaba.? S.S.S bölümündekileri yaptım merak edenler için. Saygılarımla...

S.S.S Bölümündekileri Yaptıysanız, Başka Ayarıda Yok Zaten. Kullandığınız Romda Sıkıntı Olabilir. Orjinal Romu Yükleyerek, Aynı Ayarları Yapın ve Deneyin ;)

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
İlginize teşekkür ederim öncelikle. Default temayı kullanıyorum yalnız ikon paketini farklı bi temanınkini koydum. En son sürümü yükledim. Şimdilik geliyor ama şahsi fikrim acaba derin uykuya geçtiğindemi ekran uyanmıyor olabilirmi veya vücut sensörüyle ilgili olabilirmi.?

Üst Alt