Yardım Bildirim çubuğu ile ilgili.

fuzuuli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
mi 9t pro
Konular
3
Arkadaşlar cihazı yeni aldım gerçekten inanılmaz bir cihaz. Ancak benim için büyük bir sorun var. Siz nasıl çözdünüz merak ettim. Ben daha önce LG g6 kullanıyodum aşağıya bir buton koyarak birdiğim çubuğunu butonla aşağı çekiyodum. Ancak mi9'da bu mümkün değil sanırım. Baş parmak bir yere kadar çıkıyo her defasında mücadele. Biraz daha uğraşırsam parmak uzayacak :)

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
Evet LG'nin güzel özelliği normal şartlarda var mı bilmiyorum ama Nova launcher kullanarak hareketlerden bildirim çubuğunu inmeye ayarlayabilirsinşz

Oyla:

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
EU romda normal sistem başlatıcısında ekranın ortasından aşağı çektinizde bildirim çubuğu da aşağıya iniyor, ben mi yanlış anladım acaba

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Arkadaşlar cihazı yeni aldım gerçekten inanılmaz bir cihaz. Ancak benim için büyük bir sorun var. Siz nasıl çözdünüz merak ettim. Ben daha önce LG g6 kullanıyodum aşağıya bir buton koyarak birdiğim çubuğunu butonla aşağı çekiyodum. Ancak mi9'da bu mümkün değil sanırım. Baş parmak bir yere kadar çıkıyo her defasında mücadele. Biraz daha uğraşırsam parmak uzayacak :)
Ana ekrandayken ortadan aşağı çekince açılıyor hocam ama uygulama içlerinde falan tabi zor :)

Oyla:

fuzuuli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
mi 9t pro
Konular
3
Onu yazmayı unutmuşum ana ekranda sıkıntı yok. Uygulama içlerinde büyük dert :)

Oyla:
Üst Alt