Mod Bildirim Animasyonu ve Kaydirma Kenar İsiklari

MuratY

Marka değil, teknoloji fanboyu
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Samsung Note10+
Konular
21
google drive ile alakalı sorun yaşıyorum nedense...

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Selamlar arkadaslar sonunda arayip buldum bildirim geldiginde aod ekraninda yanan isiklari degistirebiliyorsunuz. Sadece aod de gecerli. priv-app MiuiAod.apk yolundaki dosya ile bu dosyayi degistirip cihazi yeniden baslatin Root gereklidir.
İndirme linki :

Onizleme videosu :

/////
Mi Mix 3 icinde kaydirma yapinca ayni isiklar yaniyor kullananlar bilir onun icin degistirmeyi buldum yalniz sadece Mix 3 icin gecerlidir. Ufak bir ekran videosu cektim bununla ilgili
Onuda burdan izleyebilirsiniz.Bunun linkini koymuyorum Mix3 kullanan arkadaslar pmden link istesin lutfen.

Adobe photoshop islerinden png editlemeden anlayan arkadaslar varsa guzel isler cikarabiliriz.
Eğer bir paylaşım yapacaksanız lütfen daha az reklamı olan ve kendi Drive'niz gibi özel izin isteyen yerlere upload yapmayın. Yandex disk kullanabilirsiniz.

Paylaştığınız dosyayı defalarca indirdim ama hiç biri başarılı olmadı. Orijinali 14 MB olan miuiaod.apk sizde 1 MB bile değil. Açıkçası ben güvenilir bulmadım. Konuyu güncellemenizi tavsiye ediyorum. Aksi halde spam olarak değerlendirip konuyu silmek zorunda kalacağım

turkbey06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi mix ³
Konular
34
Eğer bir paylaşım yapacaksanız lütfen daha az reklamı olan ve kendi Drive'niz gibi özel izin isteyen yerlere upload yapmayın. Yandex disk kullanabilirsiniz.

Paylaştığınız dosyayı defalarca indirdim ama hiç biri başarılı olmadı. Orijinali 14 MB olan miuiaod.apk sizde 1 MB bile değil. Açıkçası ben güvenilir bulmadım. Konuyu güncellemenizi tavsiye ediyorum. Aksi halde spam olarak değerlendirip konuyu silmek zorunda kalacağım
Siz reklam olan dosyayi indirdiginiz icin ve site oyle oldugu icin sorun yasamissiniz linkleri yeniledim tekrar deneyebilirsiniz.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181

Moryka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Hocam mi5 telefonuna port edilebilir mi?

Üst Alt