Çözüldü Beta romdan Global Rom a garanti gitmeden nasıl dönebilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Selam dostlar,beta romdan global stock roma veriler gitmeden ve garanti gitmeden nasıl dönebilirim.Daha beta teste kaydolmadım kaydolmadan da önce emin olmak istiyorum.

2.Beta romdan nasıl garantim sonlanmadan dönebilirim

3.Beta rom un geliştirilmesi bitince global rom yayınlanınca Beta rom'daki kişiler ota güncelleme ile global roma güncelleniyor mu

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Selam dostlar,beta romdan global stock roma veriler gitmeden ve garanti gitmeden nasıl dönebilirim.Daha beta teste kaydolmadım kaydolmadan da önce emin olmak istiyorum.

2.Beta romdan nasıl garantim sonlanmadan dönebilirim

3.Beta rom un geliştirilmesi bitince global rom yayınlanınca Beta rom'daki kişiler ota güncelleme ile global roma güncelleniyor mu
Rehber - Bootloader Kilidi Kapalı Cihaza Rom Yükleme Rehberi [UNBRİCK] burada anlatılmış; recovery'den sideload portu açıp PC'den adb sideload komutuyla stock romu flaşlıyorsunuz. Çok eski konu hala işe yarar mı bilmem ve oluşabilecek herhangi bir sorundan sorumlu değilim :)

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Hocam bu yöntem artık hiç işe yaramaz başka bir çözük varmıdır
Denediniz mi? Redmi 9'da bu yöntemle endoya geçtim bl kapalıyken. Başka bir yöntem olarak telefon mtk helio işlemciyse brom moduna alınıp mct aracıyla auth bypass edilir ardına sp flash tool ile de romu yükleyin. Zor bir işlem değil ama bunu yapmadan önce telefonun şarjı %50'nin altında olsun çünkü bazen brom modda takılı kalabiliyor bu durumda ya şarjın bitmesi ya da bataryanın sökülmesi gerekir

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Denediniz mi? Redmi 9'da bu yöntemle endoya geçtim bl kapalıyken. Başka bir yöntem olarak telefon mtk helio işlemciyse brom moduna alınıp mct aracıyla auth bypass edilir ardına sp flash tool ile de romu yükleyin. Zor bir işlem değil ama bunu yapmadan önce telefonun şarjı %50'nin altında olsun çünkü bazen brom modda takılı kalabiliyor bu durumda ya şarjın bitmesi ya da bataryanın sökülmesi gerekir
Hocam yeni nesil xiaomi cihazlarda her yerden kapatmışlar.Eskilerde işe yarıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt