Sohbet Beta (Devloper) Rom Kullanıp Hatalardan Şikayet Etmek

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Beta ROM'un ne anlama geldiğini bilmezmiş gibi önce yükleyip sonra da sorun çıktığında bağırmaya başlayanlarla dolu değil mi hocam.
hocam boş bir vaktinizde xdaforumlarini gezmenizi öneririm. Hatta telefonunuz Xiaomi ise muhtemelen yerleşik olarak miui forum uygulaması geliyor. Resmi forumda bir göz atın, bunun Türkiye'de olmakla bir ilgisi yok. Cahil yerde cahildir. Bende ilk zamanlarımda o kişilerin arasındaydım.Birsey yanlış veya eksik olduğu takdirde gidip sert bir üslupla veya arabesk bir jargonla konu başlığında spamliyordum. Yapmadim diyenlerde yalan söylüyordur. (Art niyetten değil bunlar hep bilmemekten) çözüm ne diyecek olursanız, moderatörler sert bir üslup ile cezalar verip, kısa ve uzun vadeli yorum yasağı ve uzaklaştırmalar uygulayabilir..

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
hocam boş bir vaktinizde xdaforumlarini gezmenizi öneririm. Hatta telefonunuz Xiaomi ise muhtemelen yerleşik olarak miui forum uygulaması geliyor. Resmi forumda bir göz atın, bunun Türkiye'de olmakla bir ilgisi yok. Cahil yerde cahildir. Bende ilk zamanlarımda o kişilerin arasındaydım.Birsey yanlış veya eksik olduğu takdirde gidip sert bir üslupla veya arabesk bir jargonla konu başlığında spamliyordum. Yapmadim diyenlerde yalan söylüyordur. (Art niyetten değil bunlar hep bilmemekten) çözüm ne diyecek olursanız, moderatörler sert bir üslup ile cezalar verip, kısa ve uzun vadeli yorum yasağı ve uzaklaştırmalar uygulayabilir..
Belki de üzülmemek için karışmamak ve biraz daha sabırlı olmak lazım.
Çünkü, elden gelen bir şey yok. :((

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Aslında genelde herkes update et son versiyon olsun v.s diyorlar , burada da başka forumlarda da neredeyse herkes beta romda kullanıyor ,
Nedeni ne bilmemekle birlik de mi 8 se de 9 versiyon stabil bula bilsem (çin dışında) miui 10 bile terk ederim de hiç yapılmamış = (

mi 8 de özellikle pie den gelen pil gps sorunları oyun sorunları hat safhada , beta rom ama neredeyse hepsi

Üst Alt