Sohbet Bende aynı hataya düştüm

mi_mix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
1
Öncelikle selamlar 5 gün önce telefoncuya gidip telefon baktım vebirtelefon aldım ama .....gerisi yazıda ,satıcı bana xiaomi 5 plus'ı tavsiye etti bende bir bakayım dedim çıkartıp vitrinden verdi inceledim ,güzel bir cihaza benziyordu özellikleride benim istedigim gibiydi orta halli ama gel gör ki cihazın sorunları aldıktan sonra ortaya çıkmaya başladı önce telefon kendiliginden kapanıyordu ve power dügmesiyle sürekli açıyordum sonra dün yazılım güncellemesi geldi güncellereken telefon bir anda karardı ve birdaha açılmadı hard reset denedim olmadı bende cihazın arka kapagını söktüm batarya pilini yerinden çıkardım jarza taktım ve power dügmesine bastım ve gelin görünki telefon açılıyor fakat yazıda kalıyordu sürekli logo yanıp sönüyordu bende tekrar eski haline getirdim telefonu ve şarza taktım ve ışıgı yandı 3 saniye ve sonsuzakadar söndü birdahada açılmadı ,yarın aldıgım yere getirip gösterecegim degişim isteyecegim bakalım benim başıma neler gelecek onuda yarın akşam yazacagım sizlere .

telefon alış tarihim : 03/05/2022 saat- 15:55
arıza tarihi :07/05/2022 saat-13:45 civarları

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Öncelikle selamlar 5 gün önce telefoncuya gidip telefon baktım vebirtelefon aldım ama .....gerisi yazıda ,satıcı bana xiaomi 5 plus'ı tavsiye etti bende bir bakayım dedim çıkartıp vitrinden verdi inceledim ,güzel bir cihaza benziyordu özellikleride benim istedigim gibiydi orta halli ama gel gör ki cihazın sorunları aldıktan sonra ortaya çıkmaya başladı önce telefon kendiliginden kapanıyordu ve power dügmesiyle sürekli açıyordum sonra dün yazılım güncellemesi geldi güncellereken telefon bir anda karardı ve birdaha açılmadı hard reset denedim olmadı bende cihazın arka kapagını söktüm batarya pilini yerinden çıkardım jarza taktım ve power dügmesine bastım ve gelin görünki telefon açılıyor fakat yazıda kalıyordu sürekli logo yanıp sönüyordu bende tekrar eski haline getirdim telefonu ve şarza taktım ve ışıgı yandı 3 saniye ve sonsuzakadar söndü birdahada açılmadı ,yarın aldıgım yere getirip gösterecegim degişim isteyecegim bakalım benim başıma neler gelecek onuda yarın akşam yazacagım sizlere .

telefon alış tarihim : 03/05/2022 saat- 15:55
arıza tarihi :07/05/2022 saat-13:45 civarları
2018 model telefonumu tavsiye etti!! Hayret doğrusu...

mi_mix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
1
valla telefondan pek anlamam sadece kullanırım bütün işleri kızım yapıyor telefonumda

kasimtmc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kasim
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
25
2018 model telefonumu tavsiye etti!! Hayret doğrusu...
Telefoncu esnafı genellikle çok cevvaldir elden çıkaramadığı bir cihazı gözüne kestirdiği birine satma konusunda. Ona bir de "güzel bir fiyat" da çekmiştir :D

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Bizim insanımız işte sözde müslüman olacaklar...

mi_mix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
1
evet arkadaşlar telefonu bugün aldıgım telefoncuya getirdim baktılar yazılımsal olarak çökmüş dediler izmire çankayaya göndereceklerini söylediler yarın akşam teslim edeceklerini söylediler inşallah dediklerini yaparlar .şimdilik bukadar yarın akşam yine yazarım telefonu alınca .

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
evet arkadaşlar telefonu bugün aldıgım telefoncuya getirdim baktılar yazılımsal olarak çökmüş dediler izmire çankayaya göndereceklerini söylediler yarın akşam teslim edeceklerini söylediler inşallah dediklerini yaparlar .şimdilik bukadar yarın akşam yine yazarım telefonu alınca .
Hadi inşallah

Üst Alt