Soru Ben pili öldürdüm mü sizce

MamiMustiSaydam1903

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Mustafa
Cihazım
Poco F5 Pro, MI
Meslek
Grafiker
Konular
24
Benim mi 8 1 senesini doldurdu ama başkasındaydı almıştım. Neyse ben pubg yi en yüksek ayarlar da oynayıp telefonu zorladıysam demekki kare hızı falan hepsi en yüksekte. Isınma yapıyordu. Ben de soğsun diye soğuğa koydum ve galiba pili öldürdüm. Elim de eski mi 8 im var o nun pilini takacağım. Sizce dediğim gibi pili öldürmüş olabilr miyim? Değiştirme mi tavsiye edersiniz zaten. Süremi yazmadım 6 saat zor alıyorum. Miui 11 global (telefonun dolu olması da bunu tetikler mi) battarya durumuna nereden bakıyoruz? Benim sony da *#*#7378423#*#* yapınca servis menüsünden pili görebiliyordum. Evet farkındayım fazla soru soru sordum ama görüşleriniz önemli.

Cawss

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cawss
Cihazım
Mi 8
Konular
13
Hocam aynı test ekranında 11.0.3de baktığımda benim batarya 2800lerde gösteriyordu. Şuan android 9 miu 11.0.6 geri döndüm burda benim güncel batarya kapasitem hangisi acaba ?
hocam mf5 smdiki batarya kapasiteniz mf6 ise telefonun ilk basta aldiginiz mevcut kapasitesi ama ekran görüntünuz de bu degerler gözükmüyor

Oyla:

DeeD

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi 4 + m5s+mix2
Konular
5
Konu çok güzel açılmış benim aklımdaki soru işareti kalktı batarya %79 oran verdi belliydi böyle olacaği çat çat bitmeye başlamişti. ve son 3 güncellemeden sonra sapıttı. batarya değiştrimek çözüm olabilirmi? birde önerebileceğiniz orijnal bataryaları nerden bulabiliriz?

Oyla:
Üst Alt