Diğer Ben böyle çöp telefon görmedim

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Reis İnternet üzerinden inceleme videosu izleyip çöp demeniz saçma. Bu sizin bilgisizliğiniz. Sosyal medya telefonundan oyun performansı beklemeyin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cihazı 3 kere servise gönderip sonra tüketici hakem heyetine başvuru yapabilirsiniz

Konu sahibi arkadaş arayüzde dahi takıldığını söylemiş. Yani menü geçişlerinde falan. Büyük ihtimal kullandığı rom sürümünde bir sıkıntı var yada cihazın sistemde bug var.

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Takip etmiyormuşum bile hocam :D

m12457800m

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özlem gümüşt
Cihazım
not 8 pro
Konular
1
o paraya yurtdışı note 8 alabilirdiniz tamamen sizin hatanız.

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
11.0.5.0 güncellemesiyle hak verdiğim başlık. En düşük de 20 li FPS nedir orta ayarda 45 FPS alıyordum zamanında...

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
11.0.5.0 güncellemesiyle hak verdiğim başlık. En düşük de 20 li FPS nedir orta ayarda 45 FPS alıyordum zamanında...
Hocam pixel experience romda bu sıkıntı yok çatır çatır oynatıyor 60fps. Eğer MIUI kullanmak istiyorsanız oyun performansı biraz can sıkıcı oluyor. Yine de 20fpsten daha iyi almak istiyorsanız dediğimi harfiyen uygulayın.

Bu dediğim her telefon için geçerli ve root gereklidir.

Bu linkten zipi indirip çıkartın bir yere. İçinde bulunan EnjoyCJZC.ini dosyasını Android/data/com.tencent.ing/files/UE4Game/ShadowTrackerExtra/ShadowTrackerExtra/Saved/Config/Android yolunu takip edip buraya kopyalayın.
Bu bizim grafik ayarlarındaki kilidi açmamıza yarıyor. HDR dan Aşırı ya kadar bütün ayarlarda oynayabilirsiniz ve kalıcı olarak açıyor. Gfx tool gibi sürekli onu açmamıza gerek yok.

Magnetar dosyasını magiskten kuruyoruz. Modül telefon yeniden başladıktan 1-2dk sonra aktif oluyor. Titreşim geldiğinde aktif olduğunu anlıyoruz. Ya da dahili depolamada ki magnetar klasörüne girin magne.log a bakıp aktif olup olmadığını anlayabilirsiniz. Titreşim geldikten sonra oyunu açıp akıcı ve aşırı (60fps) deneyin.

Üst Alt