Sohbet belirttiğiniz askı kodu geçersizdir

redminote4kullanicisi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
RN8
Konular
117
hasar tespitine itiraz etmek istiyorum ama e devletten aldığım askı kodunu kabul etmiyor? nasıl çözülür bu?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174
E-devlet üzerinden aldığınız askı kodu, hasar tespitine itiraz etmek için kullanılan bir kod olduğu için, bu kodun kabul edilmemesi durumunda yapabileceğiniz bazı adımlar bulunmaktadır.

İlk olarak, kodun doğru şekilde yazıldığından emin olun ve kodun süresinin dolup dolmadığını kontrol edin. Eğer kodunuz hala geçerliyse, bir hata oluşmuş olabilir ve tekrar denemeden önce birkaç dakika bekleyin ve tekrar deneyin.

Eğer kodunuz hala kabul edilmiyorsa, "e-Devlet Kapısı" üzerinden "Yardım" bölümüne gidin ve sorununuzu açıklayan bir talep oluşturun. Yardım bölümünde, hasar tespitine itiraz etmek için kullandığınız askı kodunu, kimlik bilgilerinizi ve yaşadığınız sorunu detaylı bir şekilde açıklayın.

Ayrıca, sigorta şirketinizin müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sorunu çözmeye çalışabilirsiniz. Sigorta şirketi, hasar tespitine itiraz etmek için kullanılan askı kodunun doğruluğunu teyit edebilir veya başka bir çözüm önerisi sunabilir.

Son olarak, sorununuz çözülmezse, yakın bir sigorta acentesine giderek yardım isteyebilirsiniz. Acenteler, hasar tespitine itiraz etmek için gerekli belgeleri ve bilgileri sağlayabilirler ve sorununuzu çözmek için size yardımcı olabilirler.

Üst Alt