Bekleme modunda şarj tüketimi

texstemer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yasin
Cihazım
Mi 5s
Konular
23
Geceden sabaha uykuda %8-11 arası bir şarj tüketimi oluyor 6-8 saat ekran süresi aldığım halde yinede gün içindede beklerken çok şarj tüketiyor saate bakmam için kilit açtığımda felan direk gözüme çarpıyor bunun çözümü nedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Charliee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caglar
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
2
Dostum miuipro kullaniyorum bende miui romlar sikintisi bu sanirim elimde oynarken beklediginden daha tuketiyor, eger tavsiye istersen guyver kerneli bi dene denirim, miuipro da sikinti cikardi ama sarj suresi iyiydi normal sürümlerde duzgun calisabilir ama denemeden tabi ki bir yedek alin.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Geceden sabaha uykuda %8-11 arası bir şarj tüketimi oluyor 6-8 saat ekran süresi aldığım halde yinede gün içindede beklerken çok şarj tüketiyor saate bakmam için kilit açtığımda felan direk gözüme çarpıyor bunun çözümü nedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Eğer gece bu kadar tüketiyorsa, operatörle ve bulunduğunuz bölge ile alakalı olduğunu sanıyorum....Evinizden vericinin uzaklığı, sinyalin zayıflığı tüketimi oldukça çoğaltır....bir arkadaşımda da aynı sorun vardı, operatör değiştirdiğinde, durum düzeldi....

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

texstemer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yasin
Cihazım
Mi 5s
Konular
23
Dostum miuipro kullaniyorum bende miui romlar sikintisi bu sanirim elimde oynarken beklediginden daha tuketiyor, eger tavsiye istersen guyver kerneli bi dene denirim, miuipro da sikinti cikardi ama sarj suresi iyiydi normal sürümlerde duzgun calisabilir ama denemeden tabi ki bir yedek alin.
Anladım room değiştirmek istemiyorum şimdilik

texstemer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yasin
Cihazım
Mi 5s
Konular
23
Eğer gece bu kadar tüketiyorsa, operatörle ve bulunduğunuz bölge ile alakalı olduğunu sanıyorum....Evinizden vericinin uzaklığı, sinyalin zayıflığı tüketimi oldukça çoğaltır....bir arkadaşımda da aynı sorun vardı, operatör değiştirdiğinde, durum düzeldi....

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Telefonu ilk aldığım dönemlerde normaldi global room kullanırken sinyal durumunda sorun yok gibi hersaman full çekiyor

alidursun2322

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
mi 5 prime
Konular
1
Bende 1 seneye yakın mı 5 prime kullaniyorum.geceden sabaha ,%12-14 gibi şarj tüketiyor.bir çok rom denedim hepsinde aynı.kernel değiştirmeyi denemedim.

Üst Alt