Soru Batarya

Birolyetim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ankaralı
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
4
iyi günler arkadaşlar,

4 aydır mi 8 lite kullanıcısıyım ve telefonunda global 10.3.2 yüklü. ilk başlarda 7-8 saat ekran süresi alıyordum ancak şimdi 4 saati zor görüyorum. en son guncelleme paketini tekrar yükleyip hard reset de attım ancak sorun hala çözülmedi. sadece ben mi bu sorunu yaşıyorum. sizde ekran süresi nedir acaba? ayrıca bir öneriniz var midir?

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
iyi günler arkadaşlar,

4 aydır mi 8 lite kullanıcısıyım ve telefonunda global 10.3.2 yüklü. ilk başlarda 7-8 saat ekran süresi alıyordum ancak şimdi 4 saati zor görüyorum. en son guncelleme paketini tekrar yükleyip hard reset de attım ancak sorun hala çözülmedi. sadece ben mi bu sorunu yaşıyorum. sizde ekran süresi nedir acaba? ayrıca bir öneriniz var midir?
Sonuç aynı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

furkan5977

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
XİAOMİ Mİ 8 SE
Konular
20
hocam hangi sürümü kullanıyorsunuz?
Bende en başta telefonu aldığımda baya saat alıyordum ve sürümüm stabil 10.0.1 xiaomi.eu'du şimdi beta kullanıyorum 9.6.13 bunda ise 6-6.5-7 arasında alıyorum şimdi ise 9.6.20 sürümünü deneyeceğim eğer bundanda güzel sonuç almaz isem geri döneceğim en baştaki sürüme
iyi günler arkadaşlar,

Sonuç aynı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ekran görüntüsü alır mısınız kullanımlarınız nasıl bir bakıp inceleyelim hocam.Yeni cihaz her zaman pil durumu diğer cihazlara göre +1 daha fazla ekran gösterimi yapar.

Oyla:

Birolyetim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ankaralı
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
4
hocam hangi sürümü kullanıyorsunuz?
Bende en başta telefonu aldığımda baya saat alıyordum ve sürümüm stabil 10.0.1 xiaomi.eu'du şimdi beta kullanıyorum 9.6.13 bunda ise 6-6.5-7 arasında alıyorum şimdi ise 9.6.20 sürümünü deneyeceğim eğer bundanda güzel sonuç almaz isem geri döneceğim en baştaki sürüme

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ekran görüntüsü alır mısınız kullanımlarınız nasıl bir bakıp inceleyelim hocam.Yeni cihaz her zaman pil durumu diğer cihazlara göre +1 daha fazla ekran gösterimi yapar.

hocam global rom 10.3.2 kullanıyorum. ben hiç farklı rom denemedim. sadece gelen guncellmeleri yaptım. şu an batarya bı kaç kere şarj edilmiş durumda hocam o yüzden pil süresini normal kullanımdan sonra sizlerle paylasayayim. ama genel olarak 4-5 saat anca ekran süresi alıyorum ve hiç oyun oynamam telefonda sadece sosyal medya ve maillerimi kontrol ediyorum.

Oyla:

furkan5977

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
XİAOMİ Mİ 8 SE
Konular
20
hocam global rom 10.3.2 kullanıyorum. ben hiç farklı rom denemedim. sadece gelen guncellmeleri yaptım. şu an batarya bı kaç kere şarj edilmiş durumda hocam o yüzden pil süresini normal kullanımdan sonra sizlerle paylasayayim. ama genel olarak 4-5 saat anca ekran süresi alıyorum ve hiç oyun oynamam telefonda sadece sosyal medya ve maillerimi kontrol ediyorum.
hocam isterseniz hard reset atıp yneiden sürümü yükleyin ve batarya için gerekli şeyleri kapatın sistemden pil kullanımı azaltın.Forumda batarya örünü uzatma ile ilgili yazılar bulabilir ona göre ayarları yaparak kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Oyla:

especialturk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
mi 8 lite
Konular
12
Dostum bu telefonun kronik sorunu(4 GB ram versiyonlarında) mobil veri o yüzden bu kadar şarj yiyor diye düşünüyorum büyük ihtimal yazılımsal fakat henüz bir çare bulabilmiş değiller bende ilk aldığımda ki yazılımda 8 saat ekran süresi gördüm Kasım ayı aldım telefonu sonra 4 saate düştü gelen güncelleme ile ilk aldığım zaman ki Roma tekrar döndüm ama değişen birşey olmadı miui pro denemek istiyorum fakat onunla ilgili tavsiye veren olursa ona göre denicem

Oyla:

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
58
Ben oyun oynamazsam 6-7 alıyorum 1680e aldıydım memmunum 2.3 ay oldu

Oyla:

especialturk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
mi 8 lite
Konular
12
Ben batarya değiştirmek istiyorum garantiye ama bir yandan da bu kadar erken telefonun bir parçasını değiştirtmek istemiyorum

Oyla:

Birolyetim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ankaralı
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
4
Bu batarya durumu diğer romlarda nasıl acaba? Batarya süresi iyileşecekse rom değiştirebilirim ama bir bilgisi olan var mı bu konuda? Ya da telefonu aldığım ilk roma dönsem bi sorun çıkar mı ki?

Oyla:
Üst Alt