Çözüldü Batarya yüzdesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yolwerin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cihat
Cihazım
Mi 10
Konular
3
Mi note 10 masik cloud back up mi 10 eu betaya attım. Ayar geri yüklemesi sebebi ile olmuş olabilir mi

Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.218
Mi note 10 masik cloud back up mi 10 eu betaya attım. Ayar geri yüklemesi sebebi ile olmuş olabilir mi

olabilir o zaman hocam genelde bu türkçe yüzünden olabiliyordu

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam, downgrade olduğu için temiz kurulum gerekmiyor mu? Bir yanlışlık olmasın?
Hocam madem içimizde ukte kalacak o halde neden soruyoruz 2 wipe ile geçilir mi diye.ben 4 wipe öneririm.2 wipe problem yaratabilir ama 4 wipe sorunsuz olur
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam, downgrade olduğu için temiz kurulum gerekmiyor mu? Bir yanlışlık olmasın?
Downgrade custom romlar için geçerli değil

yolwerin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cihat
Cihazım
Mi 10
Konular
3
Hocam madem içimizde ukte kalacak o halde neden soruyoruz 2 wipe ile geçilir mi diye.ben 4 wipe öneririm.2 wipe problem yaratabilir ama 4 wipe sorunsuz olur
4 wipe sorunsuz geçilir üstad. Ancak netflixde indirip izlemediğim içerik var. O sebeple 2 wipe sordum.

ayhancetin1969

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ayhan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
4

Downgrade custom romlar için geçerli değil
Kardeşim ukte mukte ne biçim bir konuşma tarzı.. Beta'dan stable'a geçişi soran üyeye Xioami Rom Lideri yazıyor bunu..

Ekli dosyalar

• az.jpg
    az.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 16

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
4 wipe sorunsuz geçilir üstad. Ancak netflixde indirip izlemediğim içerik var. O sebeple 2 wipe sordum.

Aynı rom olsa sorun değil hiç wipe yapmaya gerek yok ama farklı roma geçiş varsa 4 wipe. 2 wipe yapıp bi ihtimal romu yüklesen bile kimi uygulama çalışmayacak kimi uygulama durduruldu hatası verecek ve bizi 4 wipe ye zorlayıp duracak

Kardeşim ukte mukte ne biçim bir konuşma tarzı.. Beta'dan stable'a geçişi soran üyeye Xioami Rom Lideri yazıyor bunu..
Pardon hocam?ukte kelimesindeki kötülük nerde?yada içinde "ukte" kelimesi geçen bir cümle nasıl bir konuşma tarzı doğuruyor?

ayhancetin1969

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ayhan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
4
Aynı rom olsa sorun değil hiç wipe yapmaya gerek yok ama farklı roma geçiş varsa 4 wipe. 2 wipe yapıp bi ihtimal romu yüklesen bile kimi uygulama çalışmayacak kimi uygulama durduruldu hatası verecek ve bizi 4 wipe ye zorlayıp duracak

Pardon hocam?ukte kelimesindeki kötülük nerde?yada içinde "ukte" kelimesi geçen bir cümle nasıl bir konuşma tarzı doğuruyor?
Dostum, soruyu ben sormadım, yanlışlık olmasın diye bir bilgi verdim.. Soruyu ben sormuşum gibi "Hocam madem içimizde ukte kalacak o halde neden soruyoruz 2 wipe ile geçilir mi diye. " dediniz.. Ben de alındım tabi.. Yazdığım bilgi de Xioami.EU Rom liderinin dediğidir.. Ben alıngan davrandıysam affola..

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Dostum, soruyu ben sormadım, yanlışlık olmasın diye bir bilgi verdim.. Soruyu ben sormuşum gibi "Hocam madem içimizde ukte kalacak o halde neden soruyoruz 2 wipe ile geçilir mi diye. " dediniz.. Ben de alındım tabi.. Yazdığım bilgi de Xioami.EU Rom liderinin dediğidir.. Ben alıngan davrandıysam affola..
Sıkıntı yok hocam,arada yanlış anlaşılmalar olabilir. Önemli olan ortayı bulmak.iyi forumlar diliyorum

yolwerin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cihat
Cihazım
Mi 10
Konular
3
Bilgi için teşekkürler dostlar. 4 wipe görünüyor ufukta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt