Yardım Batarya xiaomi mi note 3

therock

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Note 3
Konular
11
Telefonu ilk aldığım zamanlar (2018 Nisan) ekran süresi 8-9 saat alabiliyordum. Şuan Miui 12.0.1 sürümündeyim ve ekran sürem 4-5 saat arası, sizce batarya mı öldü yoksa sistem güncellemeleri mi bu hale getirdi ? Ona göre bende batarya değiştirmeyi düşünüyorum (:|
Aynı durumdan ben de muzdaribim 4 saati nadir geçebiliyorum, muhtemelen bataryamız gitti :(

theozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Note3
Konular
14
Bende Mart 2018 den beri kullanıyorum hala da çok memnunum. Patlayip çatlayana kadar da kullanirim muhtemelen ama artik batarya öldü gibi. Sarj cok hizli tukeniyor. Hatta gece yatarken %40 olarak bıraktığım şarj 7-8 saat icinde %3 lere düşüyor. Batarya öneriniz var mı?

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Arkadaşlar öncelikle merhaba 4 yıldır mi note 3 kullanıyorum takır takır çalışıyor hala lakin bataryam baya çöküşe geçti sizce bu deji marka bataryayı taksam bir sorunla karşılaşır mıyım? (Ürün elime ulaştı bugün ama normalde batarya kapasitesi 3500mah iken deji kapasitesi 3400 mah?)

Deji batarya konusunda orjinali kadar olmasa da hatırı sayılır bir marka. Orjinal Deji almaya özen gösterin, onun bile çakması mevcut. Ek olarak bataryanın üretim tarihini mutlaka sorgulayın.

theozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Note3
Konular
14
Deji batarya konusunda orjinali kadar olmasa da hatırı sayılır bir marka. Orjinal Deji almaya özen gösterin, onun bile çakması mevcut. Ek olarak bataryanın üretim tarihini mutlaka sorgulayın.
Deji'nin kendi sitesinden almak daha mantikli olur diye düşünüyorum. Hepsiburada vb sitelerde normal saticilarin urunleri mevcut çünkü.

Üst Alt