Yardım Batarya Ve Garanti

Enesdmn002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
NOTE 12 PRO
Konular
1
Arkadaşlar Selam Ben Yaklaşık 3 ay Önce Teknosadan Redmi Note 12 Pro Aldım 4.5G Fakat Bataryası Aşındı Batarya Sağlığı 3 Ayda %92 ye İndi Ve Hızlı Bitiyor Sizce Garantiye Vermem Gerekirmi Normalmidir, Benmi Kusurluyum?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar Selam Ben Yaklaşık 3 ay Önce Teknosadan Redmi Note 12 Pro Aldım 4.5G Fakat Bataryası Aşındı Batarya Sağlığı 3 Ayda %92 ye İndi Ve Hızlı Bitiyor Sizce Garantiye Vermem Gerekirmi Normalmidir, Benmi Kusurluyum?
Ek Olarak Cihaz Aşırı Isınıyor Şarjdayken

Son düzenleme:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
Android için batarya sağlığı ölçme özelliği yok. Üçüncü parti uygulamalarla ölçebilirsiniz bir nebze ancak. Siz nasıl ölçtünüz?

Şarjdayken cihazın ısınması çok doğal. 67w adaptör doğan olarak çok ısındırır cihazı.

Enesdmn002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
NOTE 12 PRO
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Android için batarya sağlığı ölçme özelliği yok. Üçüncü parti uygulamalarla ölçebilirsiniz bir nebze ancak. Siz nasıl ölçtünüz?

Şarjdayken cihazın ısınması çok doğal. 67w adaptör doğan olarak çok ısındırır cihazı.
Merhabalar Marketteki Çoğu Uygulama İle Baktım Telefonu Şarj Ederken Kapasite 4300 Mah Olarak Gözüküyor du Çoğu Uygulamada İse Batarya Sağlığı 92deydi

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
34
Hocam ekran süreniz veya telefonu günlük olarak kullanıyorsunuz ya sabah şarjdan çıkarınca akşam veya ertesi gün ne zamana kadar götürüyor

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
Merhabalar Marketteki Çoğu Uygulama İle Baktım Telefonu Şarj Ederken Kapasite 4300 Mah Olarak Gözüküyor du Çoğu Uygulamada İse Batarya Sağlığı 92deydi
GSam Battery veya AccuBattery ile deneyin ancak tek şarjda değil, birkaç günlük kullanımla deneyin. Aşınma varsa pil garantiye ispat edebildiğiniz sürece ücretsiz tamir yaparlar.

Enesdmn002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
NOTE 12 PRO
Konular
1
Hocam ekran süreniz veya telefonu günlük olarak kullanıyorsunuz ya sabah şarjdan çıkarınca akşam veya ertesi gün ne zamana kadar götürüyor
Hocam Merhabalar telefonu şarj ediyorum Sabah 9 gibi şarjdan çıkarıyorum Akşam 8 e kadar anca dayanıyor bazen akşam 6 da bitiyor şarjı

GSam Battery veya AccuBattery ile deneyin ancak tek şarjda değil, birkaç günlük kullanımla deneyin. Aşınma varsa pil garantiye ispat edebildiğiniz sürece ücretsiz tamir yaparlar.
Teşekkürler hocam, başka tavsiyeniz varmıydı

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
34
Hocam Merhabalar telefonu şarj ediyorum Sabah 9 gibi şarjdan çıkarıyorum Akşam 8 e kadar anca dayanıyor bazen akşam 6 da bitiyor şarjı

Teşekkürler hocam, başka tavsiyeniz varmıydı
Full mü kullanıyorsunuz veya kullanım alışkanlığınız nedir. Benim 1 senelik cihazda eve gittiğimde genelde %70 şarj oluyor gibi

Enesdmn002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
NOTE 12 PRO
Konular
1
Full mü kullanıyorsunuz veya kullanım alışkanlığınız nedir. Benim 1 senelik cihazda eve gittiğimde genelde %70 şarj oluyor gibi
Hocam Merhabalar Orta Kullanıyorum Oyun Oynamıyorum Parlaklık %50Seviyelerinde şarj Çok dayanmıyor Şuan Şarjım 85 Güncelleme Olarak Akşam Saat 8 de sonucu söyleyeceğim

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Batarya çabuk bitiyor şikayeti ile garanti servisine gönderin gerekli incelemeleri ve ölçümleri yapıp size yardımcı olacaklardır.

Enesdmn002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
NOTE 12 PRO
Konular
1
Bakarsanız Sevinirim Hocam

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-05-23-17-43-53-417_com.esposito.batteryinfo.jpg
    Screenshot_2024-05-23-17-43-53-417_com.esposito.batteryinfo.jpg
    229,5 KB · Görüntüleme: 2
  • Screenshot_2024-05-23-17-43-46-367_flar2.devcheck.jpg
    Screenshot_2024-05-23-17-43-46-367_flar2.devcheck.jpg
    231,3 KB · Görüntüleme: 2
Üst Alt