Yardım Batarya süresi için çözüm arıyorum ?

muhsin_2122

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhsin
Cihazım
mi 10 pro
Konular
0
Arkadaşlar 3 gün önce usb kablomdan dolayı turbo şarj olmamaya başladı. O gün 7/8 belki 10 defa usb çıkar tak yaptım hızlı şarj diyordu turbo şarj olmuyordu. İlk sorum sizce bu bataryaya zarar vermiş midir? İkincisi şuan belki de psikolojikte olabilir bataryamın az gittiğini düşünüyorum. Sizce bu değerler normal mi ? 20.12.10 versiyon kullanıyorum ilk gün şarj sürem gayet iyiydi.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Whatsapp yedigi enerjiye dikkat ederseniz ekrandan daha çok yemiş hatta 2 kat 680mah. Whatsappla ilgili bir sorun mu var sizde acaba. Sömürmüş resmen pili
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

1saat call of duty oynadım 190mah yemiş. Whatsapp bu oyundan daha çok yemiş olamaz. Whatsapp yedekleyip silip tekrar yükleyin isterseniz. Normal değil bence.(eu beta 20.12.2 mi 10 pro)

Son düzenleme:

obulek

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 10 pro
Konular
18
Twrp yükleyip magisk kurmayi denediniz mi
Twrp yüklü magisk 21.1 flaşlamak istedim no digest file found twrp uyarısını verdi. Twrp içinden advanded /install root yaptım yüklendi ama hiçbirşey olmadı ne magisk simgesi geldi ne de root gerektiren programlara root izni sordu. Hocam ben genelde rom yüklerken başta wipe cache data dalvik + format data yapıyorum. Room yüklendikten sonra tekrar wipe yapmıyorum reboot system diyorum bunda bi sakınca var mı ?

Whatsapp yedigi enerjiye dikkat ederseniz ekrandan daha çok yemiş hatta 2 kat 680mah. Whatsappla ilgili bir sorun mu var sizde acaba. Sömürmüş resmen pili

1saat call of duty oynadım 190mah yemiş. Whatsapp bu oyundan daha çok yemiş olamaz. Whatsapp yedekleyip silip tekrar yükleyin isterseniz. Normal değil bence.(eu beta 20.12.2 mi 10 pro)
Whatsapp la bu ara günlü en az 1 saat görüntülü görüşme yapıyorum o da biraz şarjı yiyor

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Hocam her yüklemeden sonra dalvik cache temizlik yapman daha iyi olur ön belleği temizlemiş olursun

Üst Alt