Yardım batarya performansımda düşüş var mi max cihazda

istebuazizi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Azizak
Cihazım
mi max 64gb
Konular
25
eskiden 10 saat ekran süresi alıyordum. artık 6 saat max ekran sürem var. custom rom kullanıyorum, ve rom bazında bir problem yok açıkçası.
MIUI 8.5 civarı sürümleri de denemiştim, sürede çok değişme yok, benzer sonuçlar alıyorum.
Miui 9 kullanan var mı, pil durumu nedir, biçok kişi memnun, pil için merak ediyorum.
ayrıca batarya değişimi yapmalı mıyım, başına gelen var mı, kronik mi bu cihaz için acaba?

Mi Max cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

antepli2728

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Normal
Cihazım
Lemax 2 x820
Konular
0
Xiaomi mi max prime kullanıyorum.
Beta romdan stabil roma yani v9.2.1.0.gecis yaptım ama tekrardan beta roma gecemiyorum. Bide beta romda twrp yüklüydü stabil romda bu yok tekrar beta roma nasıl gecebilirim.botlader kilidi açıktı beta romda stabil romda tekrardan kilitlenmiş mıdır. Acaba

Oyla:

istebuazizi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Azizak
Cihazım
mi max 64gb
Konular
25
Xiaomi mi max prime kullanıyorum.
Beta romdan stabil roma yani v9.2.1.0.gecis yaptım ama tekrardan beta roma gecemiyorum. Bide beta romda twrp yüklüydü stabil romda bu yok tekrar beta roma nasıl gecebilirim.botlader kilidi açıktı beta romda stabil romda tekrardan kilitlenmiş mıdır. Acaba
twrp flaşlayın tekrardan cihaza, sonra geçiş yapabilirsiniz betaya. bi sorun olmaz, bi kere bootloader açtıysan sorunu zaten çözmüşsün büyük oranda.
twrp recovery rom atarken bazen kayboluyor, bu sorunu daha önce yaşayan arkadaşlar vardı. ben hiç yaşamadım çünkü zaten custom rom kullanıyorum, miui kullanamıyorum. ama miui kullanıcısı iseniz twrp yi tekrar tekrar flaşlamak gerekebilir.

Oyla:

antepli2728

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Normal
Cihazım
Lemax 2 x820
Konular
0
twrp flaşlayın tekrardan cihaza, sonra geçiş yapabilirsiniz betaya. bi sorun olmaz, bi kere bootloader açtıysan sorunu zaten çözmüşsün büyük oranda.
twrp recovery rom atarken bazen kayboluyor, bu sorunu daha önce yaşayan arkadaşlar vardı. ben hiç yaşamadım çünkü zaten custom rom kullanıyorum, miui kullanamıyorum. ama miui kullanıcısı iseniz twrp yi tekrar tekrar flaşlamak gerekebilir.
Tessekuur ederim

Oyla:

ayenler43

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
mi max2
Konular
0
hocam bende de aynı sorun mi max 2 yi ilk aldığımda 4 gün giden batarya son bir haftadır 2 gün gidiyor arka plandaki çalışan uygulamalar aynı 9.5.5.0

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
hocam bende de aynı sorun mi max 2 yi ilk aldığımda 4 gün giden batarya son bir haftadır 2 gün gidiyor arka plandaki çalışan uygulamalar aynı 9.5.5.0
Bataryayı en çok harcayan hangi uygulamalar, baktınızmı? Birde Recovery'ye girip, arada bir Wipe cache/Dalcik cache yapın ve hafta da bir cihazınızı 15 dakikalığına tamamen kapatın

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:
Üst Alt