Yardım Batarya performansı

Grhnbbygt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Grhnbbygt
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
18
Son güncellemeyle birlikte rezalet batarya performansı var. Öncesinde de biraz hissediyordum düşük performansı. Ne önerirsiniz acaba
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Grhnbbygt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Grhnbbygt
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
18
Bende iki hafta önce giristim bu islere korkanin çocuğu olmaz dedim iyice araştırıp yaptım oldu mi6 ile. Miroomdayim cokta memnunum global kullanmak aptallıkmis dedim
Teşekkürler hocam moraliniz için ben de yapacağım bi çılgınlık artık

Oyla:

ahmtcn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
13
Teşekkürler hocam moraliniz için ben de yapacağım bi çılgınlık artık

Sıkıntı etme dostum driverlarin tam olsun birazda araştır yolu yordamı bende yardımcı olurum sana elimden geldiği kadarıyla :)

Oyla:

Grhnbbygt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Grhnbbygt
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
18
Download latest package ye basıp ordan eski sürüme geçebilir miyim acaba bir bilginiz var mı?

Oyla:

ahmtcn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
13
Download latest package ye basıp ordan eski sürüme geçebilir miyim acaba bir bilginiz var mı?

Malesef bl kilidin acik olmadığı sürece eski surume gecemezsin kardeşim. Ki bl acik olsa bile miflash üzerinden anca geçebilirsin

Oyla:

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
21
Her yeni güncelleme sonrası meydana gelen pil çılgınlığı.. Sadece Mİ6 için değil bu. Samsung S1'den,İphone 3GS'den bu yana devam eden bir ritüel! :)

Ama; konuda bahsedilenin aksine, benim cihazım da herhangi bir pil sorunu meydana gelmedi. Kullanım süreleri aynı ne uzun ne kısa.

Benim güncelleme ile düzelmesini istediğim bir kaç şey vardı. Kamera performansı ve cihaz şarj da iken, meydana gelen süre tutarsızlığı. Fakat olmadı..

Yine de güncelleme iyidir. Cihazınızdan sıkılmanızı engeller. . Her şeyden önce temiz kurulum yapılmalı. Bu Android ve Root kavramları çıktığı ilk günden bu güne önemli bir konudur. Bunu unutmamak gerekir.

Oyla:

Grhnbbygt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Grhnbbygt
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
18
Her yeni güncelleme sonrası meydana gelen pil çılgınlığı.. Sadece Mİ6 için değil bu. Samsung S1'den,İphone 3GS'den bu yana devam eden bir ritüel! :)

Ama; konuda bahsedilenin aksine, benim cihazım da herhangi bir pil sorunu meydana gelmedi. Kullanım süreleri aynı ne uzun ne kısa.

Benim güncelleme ile düzelmesini istediğim bir kaç şey vardı. Kamera performansı ve cihaz şarj da iken, meydana gelen süre tutarsızlığı. Fakat olmadı..

Yine de güncelleme iyidir. Cihazınızdan sıkılmanızı engeller. . Her şeyden önce temiz kurulum yapılmalı. Bu Android ve Root kavramları çıktığı ilk günden bu güne önemli bir konudur. Bunu unutmamak gerekir.

Miui 9 dan sonra pil düşüklüğünü hissediyorduk ama son güncellemeden sonra bu telefonu aldığıma lanet ettirecek seviyede bir durum ortaya çıktı. Sizin bu yazdığınız benim sorunuma bir çözüm niteliğinde de değil bu arada. Herkes gibi birseyler düzelir belki diye güncelliyoruz telefonu ve karşımıza bu çıkıyor. Hayatımda ilk defa güncelleme ile bir telefonun bu kadar katledildiğine şahit oldum.

Oyla:

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
21
Eğer ki; yazılım da bir problem olsaydı bu durum kişi ayırt etmeden, tüm kullanıcıları etkilerdi.

İlk Android HTC ve İlk İphone 2g'den bu yana en önemli konu ''Temiz Kurulum'' bunu yaptığınız zaman hiç bir sorunla karşılaşmazsınız. Tabi ki; yükseltmenin kendisi hatalı değilse.

Oyla:
Üst Alt