Yardım Batarya hakkında soru

mekor

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8
Konular
87
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu stabil
Telefon Modeli
Mi8
Bootloader Kilidi
Açık
3 gün önce telefonu parkeye düşürdüm arka tarafı üstüne düştü fakat kap vardı.Pilim çok hızlı boşalıyor acaba soket oynamış olabilir mi? Bide hızlı sarj aleti çin versiyonlu dönüştürü ile verdiler.Çin fişi dönüştürücüye takınca çok kolay çıkıp düşüyor ordada bi temassızlık olabilir mi? İyi forumlar

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Eğer düştükten sonra başladıysa sorununuz soket sorunu olma ihtimalide vardır. Siz yine de emin olmak adına sıfırdan kurulum yaparak yeniden gözlemleyin, sorun devam ederse servise göndermenizi tavsiye ederim.

Oyla:

mekor

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8
Konular
87
Eğer düştükten sonra başladıysa sorununuz soket sorunu olma ihtimalide vardır. Siz yine de emin olmak adına sıfırdan kurulum yaparak yeniden gözlemleyin, sorun devam ederse servise göndermenizi tavsiye ederim.
zaten son zamanlarda kullanmadığımda elime aldığım an sıcak olduğunu hissediyordum.Performans düşünce format data 4 wipe temiz kurulum yaptım ve yedekte almadım sıfır cihaz olarak kurdum.Çok etki etmedi yine sanki arkaplanda bişey çalışıyomuş gibi elime ne zaman alsam sıcak.forumda bir arkadaş batarya söküp takmanın işe yaradığını söylemişti ondan sordum

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Eğer garantiniz devam ediyorsa durumu servise danışmanız daha doğru olacaktır. Şarj soketi, batarya, anakart... Bir çok şey neden oluyor olabilir. Bunu deneme yanılma yöntemiyle bulmak sizin zararınıza da olabilir.

Oyla:
Üst Alt