Soru Batarya Değişimi ve Rom

dariusvictus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zkn
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Merhaba dostlar bugün deji batarya sipariş verdim hayırlısıyla bataryayi değişeceğim ve hali hazırda 1.5 senedir guncellemesiz revOs kullanmaktayim yeni batarya ile güncel ve en iyi batarya performansina sahip rom arıyorum şuan batarya performansi hız ve stabilite olarak hangi rom önerirsiniz.
Bir sorum daha var cloudan yedekleri alırken tüm uygulamalarim geri yüklenir mi tek tek uğraşmak istemiyorum.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Merhaba dostlar bugün deji batarya sipariş verdim hayırlısıyla bataryayi değişeceğim ve hali hazırda 1.5 senedir guncellemesiz revOs kullanmaktayim yeni batarya ile güncel ve en iyi batarya performansina sahip rom arıyorum şuan batarya performansi hız ve stabilite olarak hangi rom önerirsiniz.
Bir sorum daha var cloudan yedekleri alırken tüm uygulamalarim geri yüklenir mi tek tek uğraşmak istemiyorum.
Aosp romlari deneyimleyebilirsiniz. Mesela crdroid

M2102J20SI cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mi&me

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Huseyin
Cihazım
12pro+
Konular
3
Google yedeğide alın derim.

dariusvictus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zkn
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Aosp romlari deneyimleyebilirsiniz. Mesela crdroid

M2102J20SI cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aosp romlarda crdroid evolotion x ricedroid i gözüme kestirdim ama miui da karar veremedim aosp arayuzu bana ilkel gelio biraz

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Aosp romlarda crdroid evolotion x ricedroid i gözüme kestirdim ama miui da karar veremedim aosp arayuzu bana ilkel gelio biraz
Zamanla alışıyorsunuz fakat bir sürü özelleştirmesi var sıkılmıyor insan crdroid kullanıyorum ben

dariusvictus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zkn
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Dostlar aosp romda crdroid ricedroid seçeneklerim arasında miui olarak cok stabil ve sarj konusunda en iyisi hangisi lütfen paylasirmisiniz

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Dostlar aosp romda crdroid ricedroid seçeneklerim arasında miui olarak cok stabil ve sarj konusunda en iyisi hangisi lütfen paylasirmisiniz
Romun geliştiricisine bağlı o biraz ama crdroid tavsiye ediyorum birde dikkat edin ampera ile hızlı şarj oluyor mu diye kontrol edin olmuyorsa root atıp hızlı şarj modülü yüklemek zorundasınız

ahmet3232

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xioami Mi 9T
Konular
4
Hocam deji batartyanız geldi mi ? Geldiyse memnun musunuz, ne kadar ekran süresi alıyorsunuz ve hangi romdasınız ?

Üst Alt