Yardım Batarya Bozuk

As a hack

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Polat
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
5
Merhabalar 3 hafta önce yeni telefon aldım, aldığımda çok memnundum ama 1 hafta içinde fln jarjı iyi dayaniyordu fakat 2 haftadan sonra 2x dahada hızlı gitmeye başladı, şimdi ise miui 12 yükseltim googleda arasıra donmalar, Ve instada fln gezinirken 1dk=1jarj yiyor, ben liseye geçtim bu telefona çok ihtiyacım var NOLUR BU GENCİN SESİNİ DUYUN YARDIM EDİN (batarya5020mPh)

mesro09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sergen
Cihazım
mi9se
Konular
25
Büyük güncellemeden sonra cihaza temiz bir format atıp baştan kurun. Ama bunu şarjı full yaptıktan sonra yapın. Ne donma kalır ne pilde sorun. Tabi pil arızalı değilse. Gerçi cihaz yeniymiş pili de iyidir diye düşünüyorum

Oyla:

As a hack

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Polat
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
5
Büyük güncellemeden sonra cihaza temiz bir format atıp baştan kurun. Ama bunu şarjı full yaptıktan sonra yapın. Ne donma kalır ne pilde sorun. Tabi pil arızalı değilse. Gerçi cihaz yeniymiş pili de iyidir diye düşünüyorum
Abi valla garantiyemi yollayayım ne yapayım bilemedim seller sular gibi gidiyor jarjı :'(

Oyla:

mesro09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sergen
Cihazım
mi9se
Konular
25
Abi valla garantiyemi yollayayım ne yapayım bilemedim seller sular gibi gidiyor jarjı :'(
Sen dediğimi yap. garantilik bir durum olacağını sanmıyorum hemen. Hard reset at cihaza

Hard reset nedir ne demek? Telefonlarda Android menüsü dışından tuş kombinasyonları ile telefonun hafızasında bulunan her şeyi silen telefonu neredeyse ilk alındığı güne döndürme işlemine denmektedir. Fabrika ayarlarına dönen telefonunuzda videolarınız, müzikler, fotoğraflar, kısacası hafızada olan her silinmektedir.

Oyla:

As a hack

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Polat
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
5

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-09-24-09-56-21-557_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-09-24-09-56-21-557_com.android.settings.jpg
    172,5 KB · Görüntüleme: 28
Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Abi bide bozarım ya :(
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Burdan yapsam ne farkeder?
Hocam telefonu kapatın. Sonra ses açma ve güç tuşuna basılı tutun telefon açılana kadar. 3 seçenekli bir menü gelecek orda ortada wipe data yazar ona girin ve yapın. Sonra telefonu yeniden başlatın. Bunları yapmadan önce saklamak istediğiniz fotoğraf video gibi şeyleri bilgisayara yedekleyin her şey silinir

Oyla:
Üst Alt