Yardım baska sım kart takınca sebeke gelmıyor

tariktumanbay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nix
Cihazım
xiaomi K20 pro
Meslek
elektrık teknıkerı
Konular
1
herkeze merhaba telefonu bır suredır kendım kullanıyorum herhangı bı sorun yok ama telı sattım alan arkadas kendı sım kartını taktı sım guncelletırme yapılıyor dıyor sornasınra sebeke gelmıyor 1 gun bekledık yıne gelmedı ayrıca 2 vodafone 2 telekom olmak uzere 4 sım kart degıstırdık yıne aynı sadece benım sım kartımı takınca sebeke gelıyor neden boyle bırsey yapmıs olabılır ıyı calısmalar

tariktumanbay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nix
Cihazım
xiaomi K20 pro
Meslek
elektrık teknıkerı
Konular
1
İmei sorgulamasını e-devlet üzerinden yapmanızı söylemiştim ama anlaşılan bu işlere yabancısınız. İşin ehli bir telefoncuya giderek yardım alınız.
yardım ıcın tşk ederımde kendı sım kartımda normal telefon calısıyor baska sım kart takınca sorun oluyor sebeke cekmıyor sorunum sadece .. e devletten zaten daha onceden atılan imeı gorunuyor . sadece baska sım kart takınca sorun oluyor sebeke gelmıyor

Oyla:

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1
yardım ıcın tşk ederımde kendı sım kartımda normal telefon calısıyor baska sım kart takınca sorun oluyor sebeke cekmıyor sorunum sadece .. e devletten zaten daha onceden atılan imeı gorunuyor . sadece baska sım kart takınca sorun oluyor sebeke gelmıyor
Bu sorun ilk defa duydum telefonu sıfırlayıp vardinizmi acaba yani google ve mi hesaplarından çıkış yapıp yeni bir rom yüklerseniz belki düzelir simmkart sahibi kendi mi hesabını oluşturabilir belki düzelir

Oyla:

tariktumanbay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nix
Cihazım
xiaomi K20 pro
Meslek
elektrık teknıkerı
Konular
1
Bu sorun ilk defa duydum telefonu sıfırlayıp vardinizmi acaba yani google ve mi hesaplarından çıkış yapıp yeni bir rom yüklerseniz belki düzelir simmkart sahibi kendi mi hesabını oluşturabilir belki düzelir
ımei sogruladık kopyalanmıs olarak gorunuyordu ondanmıs yenı imei atıldı sonrasında duzeldı

Oyla:
Üst Alt