Yardım baska sım kart takınca sebeke gelmıyor

tariktumanbay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nix
Cihazım
xiaomi K20 pro
Meslek
elektrık teknıkerı
Konular
1
herkeze merhaba telefonu bır suredır kendım kullanıyorum herhangı bı sorun yok ama telı sattım alan arkadas kendı sım kartını taktı sım guncelletırme yapılıyor dıyor sornasınra sebeke gelmıyor 1 gun bekledık yıne gelmedı ayrıca 2 vodafone 2 telekom olmak uzere 4 sım kart degıstırdık yıne aynı sadece benım sım kartımı takınca sebeke gelıyor neden boyle bırsey yapmıs olabılır ıyı calısmalar

Laqqer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Laqqer
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Tekniker
Konular
5
Cihazınıza daha ince imei işlemleri yapıldımı? *#06# yapıp e-devlet üzerinden imei sorgulama yaparmısınız..

Son düzenleme:
Oyla:

tariktumanbay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nix
Cihazım
xiaomi K20 pro
Meslek
elektrık teknıkerı
Konular
1
Cihazınıza daha ince imei işlemleri yapıldımı? *#06# yapıp imei sorgulama yaparmısınız..
imei atıldı ama 1 sene once herhangı bır sorun olmamıstı sımdı telı satınca baska sım kart taktık sebeke gelmıyor ...*#06# yapınca imei 2 de normal imei gorunuyor .... kendı sım kartımı takıyorum hemen sebeke gelıyor kendımden baska sım kart takınca gelmıyor ılk defa boyle bırsey ıle karsılasıyorum

Oyla:

Mesut Aktaş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Başka hat takıp gelmiyor ve sadece sizin hattı takıp geliyorsa telefon sizin hattınızın üzerine kaydettirilmiş oluyor. Yani bu aşamadan sonra yapılacak şey tekrar IMEI attırmak olacak.

Oyla:

tariktumanbay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nix
Cihazım
xiaomi K20 pro
Meslek
elektrık teknıkerı
Konular
1
Başka hat takıp gelmiyor ve sadece sizin hattı takıp geliyorsa telefon sizin hattınızın üzerine kaydettirilmiş oluyor. Yani bu aşamadan sonra yapılacak şey tekrar IMEI attırmak olacak.
telefonu ılk alırken imei atılmıs halde gelmıstı daha sonra sim kartı takıldı... pekı baska telefonlardan neden boyle bırsey olmuyor aynı yerden aynı kısıden baska bı telefonda daha almıstık ona hangı sım kart takılırsa hemen sebeke gelıyor .. pekı imei atılsa sonrasında yıne sadece ılk takılan sım karttan baska bı kart ıle calısmıcakmı acaba

Oyla:

Mesut Aktaş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
telefonu ılk alırken imei atılmıs halde gelmıstı daha sonra sim kartı takıldı... pekı baska telefonlardan neden boyle bırsey olmuyor aynı yerden aynı kısıden baska bı telefonda daha almıstık ona hangı sım kart takılırsa hemen sebeke gelıyor .. pekı imei atılsa sonrasında yıne sadece ılk takılan sım karttan baska bı kart ıle calısmıcakmı acaba
Tekrar IMEI atılırsa bu türlü olmaz. Siz aldığınız kişiye sormalısınız bunu, nasıl oluyor bu diye açıklamaya cesareti varsa doğruyu söyler yoksa da bahaneler. Doğrusu budur.

Oyla:

tariktumanbay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nix
Cihazım
xiaomi K20 pro
Meslek
elektrık teknıkerı
Konular
1
Tekrar IMEI atılırsa bu türlü olmaz. Siz aldığınız kişiye sormalısınız bunu, nasıl oluyor bu diye açıklamaya cesareti varsa doğruyu söyler yoksa da bahaneler. Doğrusu budur.
aynı kısıden aynı telefon aldık ama otekınde herhangı bır sorun olmadı normal calısıyyor baska sımkartlar .telı alalı bır sure oldugu ıcınde aldıgım kısı ıle ıletısım de kuramıyorum ...sımdı imei atılırsa boyle bır sorun olmazmı bı daha pekı

Oyla:

Mesut Aktaş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
aynı kısıden aynı telefon aldık ama otekınde herhangı bır sorun olmadı normal calısıyyor baska sımkartlar .telı alalı bır sure oldugu ıcınde aldıgım kısı ıle ıletısım de kuramıyorum ...sımdı imei atılırsa boyle bır sorun olmazmı bı daha pekı
Söyledim cevabını.

Oyla:

Laqqer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Laqqer
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Tekniker
Konular
5
imei atıldı ama 1 sene once herhangı bır sorun olmamıstı sımdı telı satınca baska sım kart taktık sebeke gelmıyor ...*#06# yapınca imei 2 de normal imei gorunuyor .... kendı sım kartımı takıyorum hemen sebeke gelıyor kendımden baska sım kart takınca gelmıyor ılk defa boyle bırsey ıle karsılasıyorum
İmei sorgulamasını e-devlet üzerinden yapmanızı söylemiştim ama anlaşılan bu işlere yabancısınız. İşin ehli bir telefoncuya giderek yardım alınız.

Oyla:
Üst Alt