Soru Band Modu Ayarları

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 12.5
Telefon Modeli
Poco F2 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba, Hidden Settings uygulamasını güncellemek istiyorum, uygulamaya bazı yeni ayarlar ekledim bunlardan iki tanesi hakkında endişelerim var.

Daha önce sadece sadece USA seçeneği olan band ayarını değiştirip başı ağrımıış biri olarak bu yeni ayarları denemeye ürktüm doğrusu.

Daha önce aşağıdaki iki ayarı deneyen oldu mu arkadaşlar?

Miui band mode
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Radio band mode

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Hocam ben her iki ayarıda kurcalamıştım, şimdi konunuzu görünce tekrar kurcaladım tek tek hepsini ancak bir sorun yok. Ancak imei işlemi yapılmış cihazlarda farklı sonuçlar çıkartıyor olabilir, o konuda bir şey diyemiyorum.

Oyla:

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben her iki ayarıda kurcalamıştım, şimdi konunuzu görünce tekrar kurcaladım tek tek hepsini ancak bir sorun yok. Ancak imei işlemi yapılmış cihazlarda farklı sonuçlar çıkartıyor olabilir, o konuda bir şey diyemiyorum.
Çok sağolun hocam bilgilendirme için. Aslında uygulamanın girişinde sorumluluk reddi ekliyorum ama yine de uygulamamdan ötürü kimse mağdur olsun İstemiyorum. Eskiden band modu ayarlarında sadece usa seçeneği vardı ve onu seçtikten sonra şebeke gidiyor format bile işe yaramıyordu. Yine böyle bir durum söz konusu olursa vebali ağır olur diye düşündüm.

Kendim test etmeden tabiki eklemiyecektim ama muhakkak daha önce kurcalayan olmuştur dedim ve bir sıkıntılı durum varsa boşuna cihazı bozmayalım diye sordum. Şimdi bende kurcaliycam.

Benim cihazım yurtdışı ama maşallahı var 6-7 ay oldu halen ilk sim kapanmadı. Şimdi test için imei atılmış cihazı nerden bulacam :)

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Çok sağolun hocam bilgilendirme için. Aslında uygulamanın girişinde sorumluluk reddi ekliyorum ama yine de uygulamamdan ötürü kimse mağdur olsun İstemiyorum. Eskiden band modu ayarlarında sadece usa seçeneği vardı ve onu seçtikten sonra şebeke gidiyor format bile işe yaramıyordu. Yine böyle bir durum söz konusu olursa vebali ağır olur diye düşündüm.

Kendim test etmeden tabiki eklemiyecektim ama muhakkak daha önce kurcalayan olmuştur dedim ve bir sıkıntılı durum varsa boşuna cihazı bozmayalım diye sordum. Şimdi bende kurcaliycam.

Benim cihazım yurtdışı ama maşallahı var 6-7 ay oldu halen ilk sim kapanmadı. Şimdi test için imei atılmış cihazı nerden bulacam :)

bize bir gönüllü lazım. :P haha-- haha--

Oyla:

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Kurcaladım biraz, Miui band modunda herhangi sıkıntı oluşturacak bir seçenek bulunmuyor çünku aktif edildiğinde bile bandlar seçilemiyor ama Radio band modunda uyumsuz bir band seçince şebeke gidiyor fakat tekrar uyumlu bir ban seçildiğinde şebeke geri geliyor. Ne yaptığını bilenler için bu bir sıkıntı oluşturmaz ama maalesef bazen öyle insanlarla uğraşmak zorunda kalıyorum ki kararsız kaldım.

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Kurcaladım biraz, Miui band modunda herhangi sıkıntı oluşturacak bir seçenek bulunmuyor çünku aktif edildiğinde bile bandlar seçilemiyor ama Radio band modunda uyumsuz bir band seçince şebeke gidiyor fakat tekrar uyumlu bir ban seçildiğinde şebeke geri geliyor. Ne yaptığını bilenler için bu bir sıkıntı oluşturmaz ama maalesef bazen öyle insanlarla uğraşmak zorunda kalıyorum ki kararsız kaldım.
Hocam aktif etmeden önce seçim yapıp sonra aktif etmek gerekiyor. Biraz ters yapmışlar.

Oyla:

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Hocam aktif etmeden önce seçim yapıp sonra aktif etmek gerekiyor. Biraz ters yapmışlar.
haha ilginçmiş gerçekten :) şimdi daha da çıkmaza girdim, bunları eklemesem gizli ayarlar uygulamasının bir espirisi kalmaz, eklesem yine yarın bir sürü "bu uygulama telefonumu bozdu" gibi yorumlara maruz kalacam. ne yapsam bilemedim :(

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
haha ilginçmiş gerçekten :) şimdi daha da çıkmaza girdim, bunları eklemesem gizli ayarlar uygulamasının bir espirisi kalmaz, eklesem yine yarın bir sürü "bu uygulama telefonumu bozdu" gibi yorumlara maruz kalacam. ne yapsam bilemedim :(

Ekleyin bence hocam. Var olmayan bir şey yüzünden eleştiri alacağınıza, var olan bir şey yüzünden eleştiri alırsınız en fazla. wasntme~~

Oyla:

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım