Soru Bana göre bir cihaz mı?

enesadem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes Adem
Cihazım
Lenovo K6
Konular
2
Herkese iyi günler, ben bir süredir redmi note 6 pro almayı düşünüyorum ama forumda instagramda sorun olduğu yazılmış ve benim için en önemli şey sosyal medya. Oradan para kazanıyorum ve en az 10 hesap yönetiyorum. Bu sorunların bir çözümü var mı? veya yakın zamanda çözülür mü? bilgilendirirseniz sevinirim.

Ökkeş Kökleyen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ökkeş
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Herkese iyi günler, ben bir süredir redmi note 6 pro almayı düşünüyorum ama forumda instagramda sorun olduğu yazılmış ve benim için en önemli şey sosyal medya. Oradan para kazanıyorum ve en az 10 hesap yönetiyorum. Bu sorunların bir çözümü var mı? veya yakın zamanda çözülür mü? bilgilendirirseniz sevinirim.
Sıkıntı neymiş biz de bilelim ?

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Bu işten para kazanıyorsanız İos cihaz tercih etmeniz daha uygun olur sosyal medya uygulamaları ios da daha stabil çalışmakta.

Oyla:

abdulsamet.oger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulsamet
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Üniversite (Hemşirelik)
Konular
8
Xiaomi cihazlarda Instagram hikayelerde video kalitesi berbat oluyor. Burada ve diğer forumlarda da bahsedilmişti, çözümü eski sürümü yüklemekle oluyormuş. Diğer markalarda durum nasıldır bilemiyorum. Bilginiz olsun. :)

Oyla:

Ökkeş Kökleyen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ökkeş
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Instagramı oldum olalı sevmemişimdir zaten. Apple ile anlaşma mı yaptılarsa artık bu Instagram denilen melet Androidte hep sıkıntılı kim kullanıyorsa çevremde. İnsanları bilerek Apple almaya zorlamaya çalışıyorlar herhalde. Umarım bir gün Myspace gibi Instagramın da havası sönecek Amin.

Oyla:

Veyis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veyis
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
CNC Makine
Konular
26
Sosyal medya ios da daha stabil 10 yıldır ios kullanıyordum android e geçtim pişman değilim ma sinir ediyor bazen yapamıyorum çözemiyorum.

Oyla:
Üst Alt