Yardım Bağlantı Sorunu

abkkrkmz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Baki
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
Bugün internetten aldığım Redmi Note7 cihazımda bağlantı sorunu yaşıyorum. 3G ve 4.5G bağlanmıyor sadece 2G. Hattım Turkcell ayar almak için mesaj attıp müşteri hizmetlerini aradım ama telefon modelinin uzaktan ayar almaya uygun olmadığı mesajı geldi. Manuel ayarda yaptım olmuyor. Ne yapmam lazım?

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Bugün internetten aldığım Redmi Note7 cihazımda bağlantı sorunu yaşıyorum. 3G ve 4.5G bağlanmıyor sadece 2G. Hattım Turkcell ayar almak için mesaj attıp müşteri hizmetlerini aradım ama telefon modelinin uzaktan ayar almaya uygun olmadığı mesajı geldi. Manuel ayarda yaptım olmuyor. Ne yapmam lazım?
Hocam internetten aldım derken yurt içi mi yoksa yurt dışı cihaz mı? Biraz açarsanız fikir sunalım size.

Oyla:

abkkrkmz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Baki
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
Son düzenleme:
Oyla:

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
N11 den aldım cihaz kutusu beyaz büyük ihtimal global versiyon.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Hocam imie atılmış cihaz diye düşünmüştüm. Farklı Sim yuvasına takar misiniz hattınızi? Bir de Imei leri kontrol edince cihazla ve kutu ile uyuşuyor mu?

MI CC 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

abkkrkmz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Baki
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
Hocam cihazda tek sim kart yuvası var sim buraya takınca sim2 olarak algılıyor ama ben şuan yüklü sürümü tekrardan yükledim ve düzeldi ilgin
Hocam imie atılmış cihaz diye düşünmüştüm. Farklı Sim yuvasına takar misiniz hattınızi? Bir de Imei leri kontrol edince cihazla ve kutu ile uyuşuyor mu?

MI CC 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam cihazda tek sim kart yuvası var simi buraya takınca sim2 olarak algılıyor ama ben şuan yüklü sürümü tekrardan yükledim ve düzeldi ilgin alâkan için teşekkür ederim.

Oyla:

mekin1380

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mekin
Cihazım
mi 8se
Konular
10
baska bir cihaza takin samsung gibi 4.5 g yi onun üzerinden aktif edin sonra note 7 ye takin bakalim olacakmi

Oyla:
Üst Alt