Soru Aynı Özelliklerde 2 Metre Şarj Kablosu

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
Merhaba,
Note 10 Pro için Turbo Şarj özelliğini destekleyen tercihen örgü kaplamalı 2 metre kablo var mı kullandığınız? Önerebilir misiniz lütfen, ben emin olamadım internete baktığımda.

Exfat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Lenovo P2
Konular
0
Merhaba. Bir ugreen hayranı olduğumdan ugreenin kablolarını önerebilirim. 200 lira çok değilse hepsişurada'da var. Ugreen type c diye arayabilirsiniz, 100 wattlık kablolar çıkıyor. 3 amperlik daha ucuz olanlar da iş görür diye umuyorum, onlarda watt değerleri yazmadığından emin değilim. Örgü olmayan ugreenler de sağlam bu arada, çok zorlamazsanız iş görür.

Oyla:

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
Merhaba. Bir ugreen hayranı olduğumdan ugreenin kablolarını önerebilirim. 200 lira çok değilse hepsişurada'da var. Ugreen type c diye arayabilirsiniz, 100 wattlık kablolar çıkıyor. 3 amperlik daha ucuz olanlar da iş görür diye umuyorum, onlarda watt değerleri yazmadığından emin değilim. Örgü olmayan ugreenler de sağlam bu arada, çok zorlamazsanız iş görür.
İki tane kemirgen ruhlu kedim var, örgüler bile zor dayanıyor hocam plastik hiç dayanmaz :) Ben de normalde Baseus hayranıyımdır ama Ugreen bakacağım :)

Oyla:

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
Bulamadım hocam valla bir tarafı usb-a diğer tarafı type-c 2 metrelik...

Oyla:

Doktor35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ertuğrul
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
6
Vallahi elimde ihtiyaç fazlası var vermek isterdim zamanında almıştım 3metre fakat turbo desteklemiyor

Oyla:

karayel90

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
LG G2
Konular
1
İşe yarar telefonu aldığımdan beri bu kabloyla kullanıyorum orjinal kabloyu hiç kullanmadım desem yeridir

Oyla:

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
İşe yarar telefonu aldığımdan beri bu kabloyla kullanıyorum orjinal kabloyu hiç kullanmadım desem yeridir

Turbo şarjı destekliyor mu hocam?

Oyla:
Üst Alt