Yardım Aynı mi hesabı ile başka cihazda BL kilidi açmak?

kullanıcıadı

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 7
Konular
16
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
EU beta
Telefon Modeli
Redmi note 7
Bootloader Kilidi
Açık
Şuan ki cihazım Redmi note 7 fakat telefonu kardeşime vericem yerine Mi 9T siparişi geçtim kısmetse yarın yada cumartesi elimde olacak.

Merak ettiğim ben kendi mi hesabım ile Redmi note 7 de BL kilidi açtım. Şimdi ben Mi 9T için de kendi mi hesabım üzerinden BL kilidi açabilecek miyim? yani yeni bir hesap almama gerek var mı? yoksa sadece RN7 den mi hesabını kaldırıp Mi 9T de kullanmaya mı başlıcam?

kemalozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 12 Lite
Konular
0
Yeni hesap açmanız en sağlıklısı olur. Bende mi hesabımla resmi 5 plusı açmıştım. Mi 9 SE ye geçince denemiştim ve bootloaderın açık olduğunu yazmıştı ama aslında kapalıydı. Tabi diğer arkadaşlar bu durumla karşılaşmış mıdır bilemiyorum ama bende böyle oldu.

Oyla:

kullanıcıadı

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 7
Konular
16
Yeni hesap açmanız en sağlıklısı olur. Bende mi hesabımla resmi 5 plusı açmıştım. Mi 9 SE ye geçince denemiştim ve bootloaderın açık olduğunu yazmıştı ama aslında kapalıydı. Tabi diğer arkadaşlar bu durumla karşılaşmış mıdır bilemiyorum ama bende böyle oldu.
Teşekkürler hocam.

Daha net ve kesin bir bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Teşekkürler hocam.

Daha net ve kesin bir bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Aynı kullanıcı ile şimdiye 3 tane cihaz için bl kilidi açtım hocam. Aynı hesabı kullanmanın bir faydası da daha hızlı yanıt veriyorlar. Ama öncelikle diğer cihazdan çıkış yapmalısınız. "Onlarda" başka bir cihazda olmadığınızı görmüş olurlar.

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Aynı kullanıcı ile şimdiye 3 tane cihaz için bl kilidi açtım hocam. Aynı hesabı kullanmanın bir faydası da daha hızlı yanıt veriyorlar. Ama öncelikle diğer cihazdan çıkış yapmalısınız. "Onlarda" başka bir cihazda olmadığınızı görmüş olurlar.
+1

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Aynı mi hesabını yıllardır kullanıyorum, onlarca cihazda kullandım ve kilitlerini açtım. Her hangi bir sorun olmadı.

Cihazınızı kardeşinize verdiğinizde eski cihazdan çıkış yapın ve kardeşiniz kendi hesabını oluştursun telefonu onunla kullansın. Siz de kendi hesabınızı yeni cihazınıza ekleyebilir ve hesabınızla kilidi açabilirsiniz. Son olarak da i.mi.com üzerinden elşelştirilmiş cihazlar listesinden eski telefonun eşleşmesini de kaldırabilirsiniz.

Oyla:

kalkan_yumruk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
xiaomi9t
Konular
4
Aynı mi hesabını yıllardır kullanıyorum, onlarca cihazda kullandım ve kilitlerini açtım. Her hangi bir sorun olmadı.

Cihazınızı kardeşinize verdiğinizde eski cihazdan çıkış yapın ve kardeşiniz kendi hesabını oluştursun telefonu onunla kullansın. Siz de kendi hesabınızı yeni cihazınıza ekleyebilir ve hesabınızla kilidi açabilirsiniz. Son olarak da i.mi.com üzerinden elşelştirilmiş cihazlar listesinden eski telefonun eşleşmesini de kaldırabilirsiniz.
Peki hocam eski cihazdan mi hesabini kapatip yeni cihaza ayni mi hesabi ac diginda eski cihazin kiliti kapanmaz degilmi bilgisi olan cevaplarsa sevinirim

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek